1. 113.
    çomarlara entry sildiriyor bu aralar. eline koluna sağlık, yazadursun.
    1 -3 ... get rekt
  2. 112.
    11 tane entry girmişim bugün bununla 12 olur 1 tanesinde bile Alevilikle uzaktan yakından alakalı yazı yok

Seçmece "mal"ta karpuzu bunlar tam.

Ekstra not: Alevi ya da Sünni hiçbir kesime kötü söz söylemem ikisine de hakaret edilmesine kabul etmem. Bunun için inanıp inanmamak lazım değil insanlar söz konusu.
    3 -4 ... keyf kahyasi
  3. 111.
    kanına sokayım artı bir demek istediğim yazar.
    1 -3 ... get rekt
  4. 110.
    Kanına sokiyim senin.
    1 -5 ... keyf kahyasi
  5. 109.
    Öğlen birisi başlığı güncelledi donuzda olduğu için bakmadım bile şimdi silip tekrardan yazmış

Bunları takmıyorsun halen dikkat çekmeye çalışıyorlar.
    5 -7 ... keyf kahyasi
  6. 108.
    (bkz: kiraathane keki)'nin sosyalist muadili.
    ha ikiside iyi yazarlar ve bilgilendirici entryler girer.
    2 -3 ... yamyam balagonda adami
  7. 107.
    Halen gelmiş bana iran'ı kötülüyor bana ne AMK.
    Adam kafayı bozmuş iran iran diye

Bunun eski hesabını merak edenler için

(bkz: Berke han)

Edit: profiline tekrar da baktım özeti şu:

Esad kötü
    iran kötü
    Rusya kötü
    Komünizm kötü
    Beşiktaş
    Liberalizm süper
    Ekonomi süper
    Futbol
    Esad katil
    CHP kötü
    Atatürkçü olan CHP değil
    iran kötü

Parayla mı tuttular bunu acaba
    2 -4 ... keyf kahyasi
  8. 106.
    kendi hayatı sadece iran, esad ve suriye üçgeninde döndüğü için sadece bu keliemeleri görebilen biri. o yüzden bunlar hakkında bir şey söyleyeni de kafayı bunlara yormak zannediyor. sfsdkjfjd

yazılarından iran, esad ve suriye'yi çıkarın, 2 entry'si falan kalır. mesela konu ırak işgali. "ahh ahh esadımızı da devirmek istiyorlar aahh akp ahh" mesela konu trump "ahh ah akp iran a karşı ama iran iran iran"..

eh sen böyle propaganda yapınca ne yapalım, biz de gelip türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak ülkemizi savunuyoruz. hatay'a göz koymuş, pkk'yı besleyen bir rejimin ucuz numaralarla cümle aralarında övülmesine karşı şeyler yazıyor. sen yazma bak benim de öyle entry'mi göremezsin.

ha mesela, rejimin dışişleri bakanı "hatay ı zorla da olsa alacağız" demiş. sözlükte başlığı yok. açmayalım mı? "aman aman esadımıza ton konmasın kimse görmesin sakın" diye açmayan onlarca kişi varken, biri de açsın değil mi? ki en fazla askeri operasyonlarla ilgili yazıyorum, o zaman kafayı onlarla da mı bozdum? brunson ile ilgili çok yazıyorum, onla mı bozdum? ukrayna'yı da yazıyorum. avrupa'daki gelişmeleri de, futbol da, kadın da, alkol de. güncel her şeyi yazarım ben. son 25 entry'mde suriye ile ilgili 4 tane var, hepsi de güncel. esad'ınızın pkk'ya özerklik vaadi, israil'in şam saldırısı (esadınızın sesini çıkarmaması) gibi. herkesin ilgi alanı neyse onu görürmüş, bunun da ilgi alanı iran esad suriye. onları görüyor. olay bu.
    7 -3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  9. 105.
    Bu da zoruna gittiğim bir başka sapık troll.

Rabbim yağdırıyor *
    4 -3 ... keyf kahyasi
  10. 104.
    Sağlam entryler giren yazar.
    4 -1 ... koca gotlu ogretim uyesi