1. 106.
    nickaltımda havlayan boş beleş trol.
    ... kazangap
  2. 104.
    (#39882473) double major engineer(endüstri mühendisi ve tekstil mühendisi) adam için hayatı partizanlık minvalinde geçiyor diyen yazar. 1-2 dakikada Entrylerinden bir kolaj yaptım, izleyelim:

ilk girisi şizofrenliğinin delilidir. Muharrem ince’nin bile hataydı dediği haltı hâlâ müdafaa etmektedir, buradan ne denli ileri görüşlü olduğu bellidir. Reelde belki topuğuma yetişebilir. Parça parça vücudunu sözlüğe eklemesi de psikolojik bir eğilim, gerçek hayatta ki yalnızlığından mütevellit beklediği methiyeleri buralardan karşılama gayreti içerisinde. Üzüldüm kendisine, yazığım geldi.

keyf kahyasi
    keyf kahyasi
    keyf kahyasi
    keyf kahyasi
    3 -5 ... lightsaber
  3. 103.
    Sözlükte en tiksindiğim, en nefret ettiğim şahıs. Bir ara çokça uğraşıyordu benimle, fukara sümüğü gibi yapışmıştı. Şükür bıraktı uğraşmayı.
    7 -3 ... afet hoca geliyo ihihi
  4. 102.
    iran sevdalısı yazar. iran rejiminin türkiye dahil tüm dünya'da hüküm sürmesi gerektiğini düşünüyor. gülüyorum ben buna.
    5 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  5. 101.
    he hatırladım ismet paşa hakkında dediklerine katılmıyorum dediğim keyf kahyasi denilen zat saldırıyor bana yazık.
    3 -2 ... tarkan filmindeki ahtapot
  6. 99.
    itleri kudurtmuş.

ellerine sağlık.

ak trolleri seçim öncesinde banlamayan moderasyonun suçu, eğer ortada bir suç varsa.
    4 -4 ... get rekt
  7. 98.
    keyf kahyasi
    Gerilimin bam teli isteyen mısır temin edebilir millet benden. Bunun ikinci rövanşı kesin var.*
    3 -2 ... kale3112
  8. 97.
    on numara adam.
    2 -3 ... 81tw15e
  9. 96.
    iki sevimsiz aktroll'e mücadalesinden alnının akıyla çıkmış gerçek bir survivor o. Bütün sözlük teşekkür etmeli, biraz kafa dinleyeceğiz.
    4 -5 ... asuregibisurat
  10. 95.
    geldim geldim.
    keyf kahyasi

arkaşlar valla ben kavga etmiyorum mısır da bitti zaten. film başlamadan cipsi bitiren amatör izleyici gibi hissediyorum şuan, sizden ötürü.
    4 -3 ... hamile taklidi yapan panda