1. 88.
    Coğu insandan alamadıgim tavsiyeyi kendisinden aldigim yazardir.

Hep var olsun burda.
    3 -3 ... rus ekspresi
  2. 87.
    o kadar atıp tutan bu klavye savaşçısı arkadaşımız (#39246060) nasıl kaçtı gittiyse artık o günden beri haberini alamadık. her neyse zaten bu kişilerin boş olduğu belli fakat yine de sözlükte nasıl ruh hastaları bulunuyor az çok bilin diye bunlar hakkında birkaç bilgi paylaşiyim. meçhul kul denen tip charlotte fionaları ya da şimdi burada saçmalayan afet hoca geliyo ihihi gibi tiplerin hepsi bu kişilerin ekipten.

sözlükteki kişilerle birlikte whatsap grubu kurup buradaki her şeyi o grupta konuşan ve tartışan bir ekip bunlar. aynen sözlükte ekip kurmuşlar düşünün nasıl insanlar var. birbirlerini artılayıp artı oy oranlarını yükselttikleri gibi birisi bunlardan birisine bir şey derse organize olup o kişiyi eksilemek ya da onu kötülemek gibi işlerde bulunuyorlar. bunlardan birisi de nick altıma hemen yumurtlayan kazangap mesela ekip üyelerinden birisi.

her neyse bu sefiller sözlükte asıl hesaplarını silse dahi sürekli olarak sözlükteki kişileri ve olayları takip ettiği gibi burayı da aşk sitesine çeviriyor. mesela ''afet hoca geliyo ihihi'' isimli yazar ve charlotte isimli yazar ve bunlardan birileri aşk üçgenleri çevirmiş artık kim kime bilemesek de (charlotteyi de doğrudan tanıyan var içlerinde)

asıl hesaplarını siliyorlar ama sürekli fake hesaplarla gelip buradaki kişileri takip ediyorlar. mesela bu meçhul kul denilen kişi eski hesaplarından birisini tekrar sildiğinde neden silindi diye sorduğumda ya knk internet cafeden giriyorum da birisi hesabımın şifresini falan öğrenmiş sonra silik atmış hesaba ama ben yazıları kurtardım demişti. sonra ne yaptı? o kurtardığı yazıların hepsini kopyala yapıştır. daha sonra o hesabı da silip yeni hesabında bir öncekini kopyala yapıştır.

yani bu kişilerin bazıları burada pohpohlanıp ego kasmaya çalışıyorken bazıları sevgili bulma şirketi oluşturmuş ve işleri güçleri olmayan bu insanlar birde üstüne normal hayatında dahi sözlüğü konuşur burayı hayatının parçası yapar olmuş.

peki bu kadar saçma şeyi neden yazdım? bende bilmiyorum ama burada ne ruh hastaları bulunuyor az çok haberiniz olsun diye karaliyim dedim.
    7 -3 ... keyf kahyasi
  3. 86.
    yazık yazar herhalde.

t: silik olması gereken, yazar(!)dır.
    2 -4 ... kazangap
  4. 85.
    bizim her mesajımızı ' cevap niteliğindeki entryler silinir ' deyip silen dingolar uyuyorlar heralde.
    2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  5. 84.
    Evet arkadaşlar şimdi sahnede Mevlana var.

Tabi hesabını sildiği için kimsenin ne yaptığından haberi olmucak.

Mevlana arkadaşımıza başarılar diliyoruz hahaha.
    4 -4 ... keyf kahyasi
  6. 83.
    evet gençler arkamdan konuşmaya devam etsin bu mahalle karısı ile daha fazla dalaşmaya gerek yok. hesabı siliyorum. akşama kadar numarasına ulaşırım ve numrasından kim olduğuna ve nerede oturduğuna dair bilgi toplar sonrasında da gerekeni yaparım. burada şovunu oynamaya devam et ufaklık. ;)

edit: koçum numaranı bulup gerçekte seni de bulup, yaptıklarımı milletle paylaşınca kim mevlana olacak o zaman göreceğiz. hadi kes sesini.
    2 -10 ... nosce te ipsum
  7. 82.
    Bu sikim yapacakları yok yalandan şov peşindeler. Erkek adam laf yapmaz, icraat yapar.

Edit: sevmediğim bir yazar.
    7 -2 ... kendimden biliyorum
  8. 81.
    (bkz: mesajla tehdit edilince yapılması gerekenler)
    2 -1 ... sigara icmiyorum
  9. 80.
    Ooo adresi aldım ben de geliyorum amk kavgayı izleyeceğim.
    4 ... armady
  10. 79.
    Tartışmanın da bir üslubu bir adabı olur. Bu ne böyle mahalle karısı gibi senin ağzını yırtarım polemiği? Basitleşmeyin yahu.

Sevdiğim bir yazar, ucuz şeylere prim vermemesi gerektiğini düşünüyorum.
    5 -6 ... hamile taklidi yapan panda