1. 1.
    makina porgramında uludağ sözlükle tanışıp 2 saate yakın zaman sözlükte yazılan yazıları okuduktan sonra üye olmaya kadar vermiş en yeni yazar *
    8 -2 ... keshberfo
  2. 2.
    Yeni yazardır kendileri hoşgelmiştir.
    -1 ... fehimsiz ekmek
  3. 3.
    bir kac guzel entrynin altında gordugum ismin sahibi yazar, meraklı ve bahtiyar bir sekilde takip edilesi kisi. *
    2 ... walox
  4. 4.
    26 Kasım 1982 Doğumlu Bir Yazar.Aslen istanbulu Olup izmirde Oturmaktadır.
    4 ... biraptal
  5. 5.
    şahsımla ilgili başlık açıp kendisini takip etmeye başlamama neden olan, takip etmeye başladıktan sonra benim gibi makina sayesinde sözlük'ü tanıyıp birkaç saat içinde yazar olabildiğini öğrendiğim şahsiyettir kendileri.
    1 ... freedriver
  6. 6.
    girdiği entrylerin ciddi, eğlenceli karışımı olması ve güldürürken düşündürmesi ile beni benden alan yazar kişisi.**
    2 ... ilqim
  7. 7.
    geçen sene lineage oyununda tanışıp bugün sözlükte rastladığım yazar kişisi. hoşgelmiştir.
    (bkz: iyi yayınlar)
    2 ... replica
  8. 8.
    gecenin ilerleyen saatlerine kadar birlikte olduğumuz insan. yakında yaylalar yaylar diyecektir. aynı mahallede oturuyoruz gibi bir durumda kendisi.

(bkz: yaz da bitiyor anasini satiyim zirvesi)
    1 -1 ... markasiz
  9. 9.
    huyunun bana benzememesini diledigim kiyak adam.
    narlidere ve karaburunun bagrindan kopmus benim kadar yakisikli hatta daha yakisikli iken yok illaha sen yakisiklisin diyen islak jöle kullanan vatandas.

(bkz: cok sert)
    2 ... bu nick tam yirmi bir harf
  10. 10.
    Malum zirvede tanışılan ve ayak yapmadan ciddi konuşacak olursak samimi, esprili ve içten, paylaşımcı yazardır. Kütahya'nın pınarları hakkında derin bilgiye sahip olup, yıllarını o şehre vermiş şimdiyse izmir'e verecek olan yazardır.**
    Doğum günü partilerinin aranan ismi olmakla beraber, masaya çok güzel bir şekilde konuşlanmayı ve yeni insanlarla tanışmayı kendisine görev edinmiştir. Ayrıca taksilerde bir patron misali sağ arka koltuğu o geniş cüssesiyle doldurması yönüyle tanınır. Paslaşmak ümidiyle...
    2 ... yaralimasalcocuklari