bugün

9338 entry girmişim bunun 4 katı Dm *
Mesaj kutusunda 43 bin mesaj olduğunu agzından kaçıran yazar. Arkadaşım hic mi entry girmedin online iken hep dmye çalısmıssın puu.
Kesh derken paradan bahsetmiş olabilir yani zengin bir yuzır olabilir.
Ulan Bi nick altı da biz girip hayır sevap işleyelim dedik gördüğümüz muameleye bak. *
Goygoy ruhu ölmüş amk.
la epi topu 1 sayfa nick6 var okusan zaten yürümek istemezsin bu neyin abazalığı * hadi okumaya üşendin diyelim, medya kısmıma gir bak orda da ak sakallı dede modunda resimlerim var...tüm bunlara rağmen yürümek istersen yürü gene ama baba yadigarı ile karşılaşırsın en fazla...aradığın delik bende yok dostum üzgünüm...
Memesi olmadıgı icin nick altında az entry olduğunun farkında olmayan saf temiz en güzel duyguların insanı canım dostum. Millet çıkarıp masaya vuruyor sende o yok üzgünüm.
Sözlük abisi mi?

Ulan ben de Adı Berfin sanıp yürüyecektim. Tövbest.

iyi ya, ciddi Bi kaza yaşanmadan gerçeği öğrenmiş oldum.

Bu arada hala yürümediğim kimse kaldıysa Bi el kaldırabilir mi lütfen?
kırk yılın başı nick6'm uplandı ona da eksi yağıyor...sebebini çok merak ediyorum....

14 yıllık nick6'nda epi topu 69 entry var...yıla 5 tane bile düşmüyor... *
(bkz: sözlük abisi).
sakallı da tipim bok gibiydi sakalsız da bok gibi...hayatımda değişen bir şey yok kanka...
Kendine dede dediler diye gidip sakalına kıyan yuuzır, kanka o anlamda dememislerdi yazık ettin, bebek götüne döndü caanım surat.
henüz 50 olmamış yazardır, 12 senesi var daha 50 olmaya...
yaşını gerçekten merak ettim 4. nesil dede.*
50 den büyüktür herhalde.*

sanırım sözlüğü aktif kullanan en eski şahıs.
(bkz: #43868250)
Biz Mustafa Kemal’in askeriyiz abilerin kralı. Aynı anda 5 cephede savaşırız.
Dinci amerikancı yobaz piçlere de, pkklı orospu evladı teröristlere de kaleyiz, karşıyız.
Son günlerde sürekli boyum söyle kilom böyle, minyon kadınlardan hojlanırım, güzel yemek yaparım, yalnızım gibi entrylerle mesaj veren yazar.
Yalnız tisortleri askıya asarak kuruttugundan anladıgımız üzere ütüyü sevmiyor, kimse sizin xxxxlarge tsortlerinizi ütülemek zorunda degil kesh bey. Biz bunları yemeyiz.
nicki kürtçe olan adama ırkçı diyen mallarla upğraşan, 4. nesil dinozor...
görsel
En az 40 vardır.
Karma derdi olmayan, kafasına göre gelen kafasına göre giden yazar. Rahatlıkta idolümdür kendisi.
Turkiye'ye gittigimde bulusacagim ancak planlarimin disinda gelisen hadiselerden dolayi haber dahi veremedigim yazar. nedense vicdan yaptim. kendimi affettirmem gerekiyor. boynum kildan ince, vur kellemi be !
Yeni yaşın sana dilediğini getirsin içten insan, nice mutlu yıllara.
nice senelere. geçmiş olsun.
mrltln, fischerin piyonu, traveler of secret moments, sweet but psycho, dakandazz, lavandula ve dm yoluyla doğum günümü kutlayan diğer canım arkadaşlarım, hepinize teşekkür ederim...
36 yılı geride bıraktığım şu günlerde, sağlık sorunlarıyla mücadele etmekteyim ama çok yakında eski faal dönemime dönüş yapacağım...sevgili karaciğerim beni yarı yolda bırakmadan kendisini iyileştirmem gerekiyor...

sevgili sözlük...seviyorum hepiniz...
sözlükte yemediği kız kalmayan yazar. sıradan geçiriyor mübarek. yeni yaşında yeni sözlük kızlarını yemesi dileğiyle.
Doğum günün kutlu olsun. Nice yaşlara inşallah. Allah uzun ömürler versin. Seviliyorsun. iyi ki varsın.