bugün

ben burdayım ben burdayım edalarına sahip entryleri yazmayan yazardır.
*
başlığı açan kaçıyor kardeşim, bu ne?* ilk iletinin cevap niteliği taşıdığı belli.

tanım : isimsiz bir delinin kuyuya attığı taş.

hadi, nazım hikmet'ten örnek verelim de anlasınlar, kabul etsinler "soldan olmaz, sağdan olmaz, ortadan kafa golü olmaz" diyen sanatçılar : "en iyi yazar, henüz yazmamış olandır."
kendini fark ettirmek için saçma $eyler yapan, sözlüğün adeta içine eden yazardan daha iyi olduğu kesin olan farkedilmemiş yazardır.
yanlış önermedir. doğrusu kendini fark ettirmeyen yazar güncel olaylar, futbol, cinsellik, siyaset hakkında entry'ler girmeyen, tıpkı bu başlık gibi dikkat çekici başlıklar açmayan, uzun yazdığı için entry'leri okunmayan yazardır.

(bkz: #1684500)
(bkz: kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm)*
(bkz: sözlükte tarzını kabul ettirmiş yazarlar)
cok cok cok ama cok yanlis yargidir. cikip sebek gibi oynamak iyi yazarliksa kötü yazar olayim daha iyi.
neye göre kime göre sorunsalı.
(#2028176)
binlerce entry içinde senin entry in farkedilirken iyi yazarsın da farkedilmeyince kötü yazar olmıcan mı? tamamiyle savunulacak bi önerme.
önyargıdan başka birşey değildir...içlerinde iyi olan yazarların bulunduğu ortam...
(bkz: kime gore neye gore)
iyi yazar gerçekten kendini her yerde belli eder ve ediyor da.

isim vermek huyum değil, kendisinden izinsiz isim veriyorum kusura bakmasın ama söylemem lazım.

(bkz: rasko)

açın okuyun bakalım nasıl yazmış? ben söyleyeyim, mükemmel yazıyor adam. ama hakkında sadece dört sayfa yazı var. keza massattack da öyle. ha keza 2 ile bolunmeyen tek sayilar da...

ama bu adamları coğunuz tanımazsınız, neden? popüler değiller, olmak de istemiyorlar zaten...
lütfen tanınan, popüler yazarla iyi yazarı karıştırmayalım. sap var, saman var; göz var, izan var...
popüler kültür ve magazin zamazingoları ile fazla haşır neşir olmuş yazarın postmodernist yaklaşımları olabilir gibi.

edit: postmodern olamaz ülkenin tamamı böyleymiş.
(bkz: kendini fark ettirmeyen yazar kötü yazardır)

yazım yanlışlarına dikkat etmeyen yazar kötü yazardır.
fark edilmek için yazılan yazıdan pek hayır geleceğini düşünmeyen yazardır.zaten yazdıklarıyla bir gün fark edilir. **
bunun iki çeşidi vardır;
ilk grup arkadaş ortamında "uludağ sözlükte yazarım ben "demek için üye olmuştur.gerçekten yazardır ama hiç yazmaz,boyuna hava atar.
diğer grup her şeye bulaşmayan,ona buna laf atmayan,efendi efendi başlıkları okuyup,kendine uyarsa bie şeyler yazandır.ne güzeldir,farkedilmesindir.
bilakis efendim, kendini farkettirmeye çalışan yazar varsa sözlükte, yanlış yoldadır. o iş çabalamakla olmaz, sen girersin kendince girilerini, eğer varsa sende bir cevher, muhakkak birgün biryerde farkedilirsin. ama debelenirsen "bende burdayım beni de görün" diye, şebek olursun anca.
sözlük farket beni lan allahsız diyen yazarın, feryadının yumuşatılmış cümlecik versiyonu önerme. * * *
geçen gün kral tv'ye vj bülent'in programına bağlanan yeliz yeşilmen için sanatçı yazılıyorsa doğrudur. yani birileri bizi fark etmiyorsa kötü yazarız. vah canım celebrity olmayan tüyü bitmiş yazarım, vah benim sanatçı olamayacak kadar silikonlu memesi olmayan sanatçım. bu da gelir bu da geçer aldırma.
(bkz: ben çok iyi yazarım bu yüzden herkesi bozarım)
bu noktada esin kaynağı olduğum yazıyı alıntılamak her sözlük yazarının görevi olmalı. şimdiye kadar kimsenin bunu yapmamış olmasına alındım doğrusu. üzücü bir durum.

muhteşem ve salkım salkım üzüm kokan bir şaheser için; (bkz: #2083801)
farkedilmek gibi bir amacı olmayan yazardır. içinden geleni yazar. iş olsun diye ota b.ka bişeyler yazmayan kimsedir.
bu sözlükte sanat, edebiyat, felsefe hakkında entry giren kişiler hiçbir şekilde kimsenin umrunda değildir. -kendimden biliyorum lan- yani bu başlık içerisinde değerlendirecek olursak, millet düz diye, çoğunluk bir halttan anlamıyor diye ben kötü mü yazıyorum şimdi?! -bu bir soru değildir-
(bkz: büyük insanlara hakaret etmeyi marifet sanmak)
Her insanın bi tarzı vardır ve anlaşılamamak yazanın değil okuyanın problemidir, diyerek karşı olduğumu belirttiğim önerme.