bugün

tüketici kredisiyle yaptığını öne sürdüğü son albümünü,beddualarınızı eksik etmediğiniz,ayar olduğunuz,"naalet ossun böle insana!" deyip sürekli sövdüğünüz zatlara gönül rahatlığıyla tavsiye edip dinletebilirsiniz..Album yapmak için çektiği krediyi aramızda üçer beşer toplayıp kendisine iade edip piyasadaki albumlerini*toplatırsak,zannımca duyarlılığımızı göstermiş oluruz..
(bkz: yeşil yelizmen)
ortaokul tarih öğretmenimin ilk evliliğinden olan ortanca kızı. güzeldir hoştur ama biraz boştur
sanayi tipi lpg yutmuş olması muhtemel kişi."kıskananlar çatlasın,ölene kadar kaset çıkaracağım.kimse buna engel olamayacak!..." gibi bir açıklama ile koltuktan düşmeme neden olan insan.

(bkz: ölene kadar kaset çıkarmak)
adanalıdır aynı zamanda kendisi..
(bkz: adanalı ünlüler)
tatlı kaçıklar dizisinde mehmet alinin tatlı tatlı kaşıkladığı,tüm erkeklerin severken dövmek istediği hatun kişi
hakkında bu saatte entry girilince seneye bizi eurovision'da temsil edeceğini sandığım hatun. tanımlayamadım kendisini artık manken mi oyuncu mu şarkıcı mı...
her cümlesinden sonra şuh kahkahalar atarak sexy olmaya çalışan kalın bacaklı bir kız.
mübarek tü tü maşallah diyerek kutsamak istediğim insan modeli...türkiye'nin en iyi f/p (mühendislikte basınç tolerans tepkisini ifade eden bir formül-yani kendisine gelen eleştirileri '= basınç' en iyi tolere edebilen kişi anlamında) oranına sahip hatunu olduğunu düşünüyorum ama tek kusuru vardır, çok hızlı konuştuğu için ne dediğini anlamakta zorlanıyorum. ha bi de sarışınların aptal olduğunun zannedilmesinde öyle olmadıklarını kanıtlayan en önemli canlı kanlı sapasağlam ayaktaki kanıttır.

konuyla alakasız edit: dansöz filminde izledim kendisini, sonra bu entryi yazma isteği duydum, birdenbire. *
başından bir evlilik geçmiş olmasını anlatırken "ulan, anlamaya kalksan herkesin hoş görülecek bir hikayesi var" deyip türbanlı zamanlarını hayal ettiğim boş olup da hoş olmayan bir sarışın.
garibanın tekidir...
dizilerde devamlı aptal sarışın rollerinin verildiği, "sosyetik güzel" olarak lanse edilen, magazincilerin haber kaynaklarından biri.
nasıl ünlü olduğunu anlayamadığım ünlülerden birtanesidir kendileri.
son derece gereksiz olan "ünlü"lerden sadece biri.
evli bir erkekle ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, sevgilisinin eşi tarafından bir alışveriş merkezinde saçı başı yolunan hatun. *
az önce tvde sevgilisiyle gittikleri tatilde yaptıkları yürüyüş sırasında ayı gördüğünü ve ayının başlangıçta onları kovaladığını ve akabinde çöp içinde bulacağı yiyeceklere odaklanıp peşlerini bıraktığını söyleyen hanım kız.bu sahne sonrasında duygulanıp bütün ayıları himayesi altına aldığını; mühim olanın 'şehirdeki ayılardan korunmak' olduğunu söylemiştir.
aptal mıdır, zeki midir bilinmez ama süt bir hatun olduğu kesindir. sarı saç, beyaz ten, renkli göz, at gibi fizik. daha ne istiyonuz olm, nüfusunuza geçirmeyeceksiniz ya. *
türk magazin programlarının kadrolu sarışın gülü, elemtere fiş kem gözlere şiş şarkısı ile grammye aday gösterilen ilk türk müzisyen.
erkeklerin uçkurunu düşünerek takip ettikleri ve popularitesini bu şekilde kazanan kadın.Eğer erkekte bu uçkur denen dalga olmasaydı muhtemelen kendisi ya samanlıkta ineklerinin altını temizliyor ya da ev sarmaşığı gibi evde pinekliyor olacaktı.
çakma kantocu.
bir yönetmen aptal sarışın rolünde oynayacak bir güzel arasa akla türkiye de hatta dünyada gelebilecek tek isimdir. rolünün hakkını verebilen ender isimlerden.
nurhan damcıoğlu'nun kendisine kanto öğretmeyi redettmesine karşılık olarak "8 yıldır çalıştığım insanlara hakarettir bu" diye karşılık vermiş kişi.hala alakayı kurmaya çalışıyorum.
önümüzdeki hafta içerisinde tesettürle kameralara yakalanmasını beklediğim hatun kişisi.
matematikte karşılığı etkisiz eleman olan insan.
banu alkan kıvamına gelmiş kendisi. şarkı sözleri, seksi olduğunu sandığı hareketleriyle, kak git allah aşkına dedirtip, tv'yi kapatmaya neden olur.