bugün

hakkında girilen bütün entryler silinen yazar. *
entrylerinin uçmasıyla kaderdaş olduğumuzu anladığım yazar."ama keşke başka bir nick seçseymiş benzeri var" dedirtmiştir.
davasında sonuna kadar haklıdır..kendisi bu nicki ve türevlerini yıllardan beri kullanır..ayrıca özgünlüğüyle hafızalarda yer etmiş rasko kardeşimize taklitçi diyenler karşısında bizide bulacaklardır...
nickin menşeinden bahsedersek taaa suç ve cezayı okumama kadar dayanan bir özgeçmişi vardır..bilinçli uludağ sözlük yazarının raskolnikovla alakalı birşeyler yazmak isteyeceğini düşündüğümden onların zevkine limon sıkmamış bu ismi yani raskolnikovu kısaltmış daha sevimli ve kolay söylenebilen bir hale sokmuşumdur...ve ortaya RASKO çıkmıştır.. (bkz: çoluk çocukla uğraşmak)
(bkz: önce davranmak) (bkz: sıçtırtma lamasına)
entel dantel nickler almanın sonucunu gören yazardır , sözlükte şahin k , abuzittin gibi nickler gayet rahat alınabilmektedir. ancak belli bir anlamı olan nickleri almaya kalkarken böle sorunlar ile karşılaşılabilmektedir. ''geyik yaptım''
buraya ne yazarsanız allah size iki katını versin diyen yazar..
(bkz: hayran kaldım entrylerine)
siz cikin sozlukle basbasa kalmak istiyorum başlığı ve altına yazdıkları gecenin bu saatinde beni benden almıştır.
yeter artık sukela vermek garibanları sevindirmek istiyorum diyen yazar..
misojinist bir yazar arkadaşımız
kafası çalışan ve bunu belli edebilen bir yazar.
siyonizm konusunda konusmak istedigim yazar.
an itibariyle okunması gereken yazarlardan biri olduğunu farkettiğim sözlükçüdür.
beyaz hatun hastası
bu arkadasimiz da tarziyla sozluge renk katmaktadir. hayatta acmayacagim basliklari gorup bazisina tav olmaktan alamiyorum kendimi. arada, actigi basliklara entry girmek her gun bir aspirin almak gibidir. her derde devadir, bilumum goz agrisina iyi gelir. (bkz: ne dedim ben)
geyik yaparken mutemadiyen istimal ettigim tarza cok yakin yazmasiyla, kalbimde bir mum daha yakmistir. isiniyor yavas yavas buna da.
(bkz: sac uzatırken cekilen sikintilar) baslıgıyla benı gulme krizine sokmus yazar..
tesbitlerine hasta olduğum renkli yazar.
özgüveni ile karşısındaki insanı un ufak edebilecek,lise 2 de milleti bogaziçi sosyolojide okuyorum diye işletebilecek kapasitede,bir kürt kadar erkek olmasının yanında bir fransız kadar nazik yaşayan,aciz insanlara karşı acayip duyarlı her işi becerebilecegine inandıgım eczacı insan...
yaşamak sanatını iyi bilen oyuncu.......
bu sanatı yanında icra etmeye calıştığım mümtaz şahsiyet
hoşsohbet kişi
kendisini anlatmak için kelimelerin kifayetsiz kaldığı zat-ı muhterem..lisede başlayan dostluğumuzla birlikte hayatıma yön veren çok az kişiden biri..zihinsel yetenekleri konusundaki potansiyeli tavan yapmış insanın kardeşi olmakla gurur duyacağı ender insan..4 sene boyunca neredeyse sıçmaya birlikte gittikten sonra üniversite dolayısı ile ayrılınca boşluğunu hissettiğim psikopat..mesafelerin aramıza koyduğu engeli gönül bağımızla aştığımız android..düşüncelerimizin birlikte şekillenmesinden dolayı göz kırpmalarıyla anlaşabileceğim kardeşim...iyiki varsın..

(bkz: niye bana söylemedin lan)
raskolnikovun kısaltılmış versiyonu.
saniyorum ki Akli basinda, ne yazdiginin gayet farkinda olan, yine kimseden lafini esirgemeyen nacizane sozlukcu...
kendisine özelden atılan mesajlara entry girerek karşılık verecek kadar şovenist bir yaklaşımı olan, entryisini islami motifler kullanarak masum hale sokmaya çalışan, bu davranışıyla sokakta dilenen bir çingene edasını kendisine yakıştıran yazar arkadaştır.fikir olarak bastıramadığı insanlara hakaret ederek galebe çalmaya çalışır. ayrıca "türksen konuş değilsen itaat et" cümlesinin sözlülkte bir başlık olduğunu bilmeyecek kadar da alakasızdır sözlükle.
güncel Önemli Başlıklar