bugün

iyi ki, korkularının üzerine gitmişsin. Bak nasıl da dağılıyor kara bulutlar..
Sakin ol güzelim.. Pzt ya tatile çıkıyorsun ya da yeni bir deneyime yolculuk.. Sakin ol..
herkesin iyi niyetini ve sabrını hak etmediğini unuttukça üzülmeye devam edeceksin. kafana takmamayı öğrenmelisin. zor, biliyorum ama başka çaren yok.
Akrep burcu ile savaşa girme.
You can do it. You are brave and you are loved.
Aptallık etmeyi bırakmalısın.
daha az not alir misin. buraya not almayarak baslayabilirsin.
her şeyi siktir et ve sadece uyu.
'' kendini sev ve deli gibi yaz, bunun dışında ne yaparsan yap ''.
I hope I don't get tired of the sky, of long walks, of the lingering smell of coffee, of the calm of a rainy day.
on sekizimden beri bu başlığa yazıp sekizinci ayın dördünü kutluyorum. bitirdiğim yaşı değerlendiriyorum, hafif umutluysam iyi dileklerde bulunuyorum falan filan. yirmi dört her anlamda ebeminkini tersten gördüğüm bir yaş oldu, uzun uzun yazacak enerjim yok. yirmi beşin üzerine çok fazla beklenti yüklemek istemiyorum ama yüzümü güldürecek üç beş on şey olursa iyi olabilir aksi takdirde imdat.

dgko aslıcım öpüyorum.
Tasalanma fazla anı yaşa artı uykuna dikkat et.
çok istiyorum istiyordum ama gitti olmadı.
Boş hayaller girdabına kapılıp da boş beklentiler ve umutlar ile vaktini boş yere harcama. Duyguların aklını esir almasın ve mantığın önüne geçmesin sakın.

Kurban Bayramı ile birlikte yarıda bıraktığın egzersiz ve spora düzenli ve sistemli olarak yeniden başla. Tatlı yemenin dozunu kaçırma yoksa acısını ileride çekersin. Sonra da kafanı duvarlara vurursun. Eşek gibi pişman olursun. Hadi ne duruyorsun, yarından itibaren başla, evet.
Kötü niyetli ve yorucu insanlara karşı ya sus ya hiçbir şey yapma.
iyi ki varsın !..
O seni sevmiyor. Hiçbir zaman da sevmedi.

Sen onun için boş vakit doldurma aracısın. Daha fazlası değilsin. Seni sevdiği kadın olarak görmüyor.

Eline geçen her fırsatta seni darmadağın etti ve edecek.

Sen kendi yoluna devam et.
intihar mı etseydik lan zaten neyse...
Pek de numarası kalmadı sanki.
Hobimi bile 2 haftadır bakmıyorum...
Neyse erken uyu sabaha kalma.
artık uyu.
hep böyle yapıyorsun, bu sefer son, yarın erken yatacağım, gece 12-1 gibi yatağa girip uyuyacağım diyorsun. ama yine 2, 2 buçuk, 3 gibi yatıyorsun.
Git geber..
10 yıl sonra dönüp de geriye bakınca pişman olmayacağın bir hayat yaşa. Giden geri gelmiyor.
Vakit varken tomurcukları topla,zaman uçup gidiyor ve bugün gülümseyen bir çiçek yarın ölüyor olabilir!
× Çok sinir oluyorum sana
÷ bi Sus artık...
biraz üzüldüm.
hepsi bu.
Evet üzerimde intihar etmeden önceki o pis sahte mutluluk var.

işin garip tarafı beyinde bunun sabahları uyuşukluk yapması muhtemelen uykulu olduğum için.

O yüzden bol bol uyu.
güncel Önemli Başlıklar