bugün

Seven bayılır sevmeyen hiç sevmez.
Nasıl içiyorsunuz bunu piçler, yorumlardan anlaşıldığı üzere bunu içenlerin de temiz olabileceği düşünülmez. Alkolik, zinakar soysuzlar afiyet olsun!
görsel
rakı sonrası mutluluktur.
sağlam içkiden sonra iyi gelen güZel çorbadır.
bazı kişilerin vazgeçilmezi.
ŞiFA VE ViTAMiN DEPOSU. ÖLÜYÜ DiRiLTiR BU ÇORBA.
gece 2 de gidipte kapısında sıra beklediğim çorbadır.
çorbanın ardından içilen soğuk su adeta çölde vaha etkisi yapar.
tanrı cennete turlu turlu meyve, sarap koyacagına bana sırdan, kelle paca var deseydı ınanırıdım kendısıne.
çıkık kırıklara iyi gelen velinimet.Yanında da bol limonlu roka varsa tamamdır.
Bir sakatat ürünü olup yenmesi pek bir haz veren çorbadır. Sevenler bayılır sevmeyenler tiksinir.ha bu arada sarımsak,sirke ve limonda yanında iyi birer yoldaştır.
iskembeye nazaran daha az sevilen bir corbadir. Çok faydalı olduğu söylenir ama halk arasında pek fazla sevilmez.
https://www.facebook.com/.../1216178351729821/?type=3

allah akıl fikir versin bu salak kezolara.
Pazartesi salı ve çarşamba günleri staja giderken anneannemin bana ve dedeme hazırladığı mükemmel kemik gelişimini sağlayan çorbadır. Limon ve sarımsak sosuyla çok iyi gider 2 kase içerim.
aşktır.

deli gibi seviyorum seni...
Ismi lezzetinden öne geçen yemektir. Önemli olan kelle paça yemek değil onu yediğini özenle dile getirmektir.
hakkını vererek yapanı bulunca hiç kaçırmam. mükemmel bir lezzet, tavsiye ederim.
görsel
Annem şimdi elleriyle yapıyor akşama içiyoruz inşallah.*
Içilmek için müdavimlerini yollara döken efsane çorba.
Motto:Çorba içme kelle paça iç.
Amca kelle paça içtim.
çorbacıya gitme sebebim diğerlerini evde kendim yapıyorum zaten.
aklıma düşendir gece gece. gerçi gece gece zaten bunun olayı.
Vejeteryan Lazanya ile güzel giden çorba.

Protein değer yüksek, tedavi edici özelliği vardır. Gece vakti karnı acıkanlar için bir numaralı tercihtir.

Aynı zamanda turnusol kağıdıdır, ıyyy beyin mi içmeye gideceğiz diyenlerle gece bir daha dışarı çıkmazsınız, daha mutlu bir hayatınız olur.
sabah veya akşam veyahut da öğlen fark etmeksizin yediğim çorba. süper.