bugün

harbiden öyle çevremdeki kel erkeklerin alayı kalp hastası ya da tansiyonu var.
2013 yılında yapılan bir araştırma, kel erkeklerin kalp hastalığına yakalanma riskinin, diğer insanlara oranla %32 daha fazla olduğunu gösteriyor.
her götü elledikleri rivayet olunur.

serdar öyle şov yapmayı biliyordun, hadi bakalım buna ne diyeceksin şimdi?
Keller her götü eller.
bana yakışıyor. kesin bilgi.

siz gene de çok yaymayın ama.
bize öyle bir bilgi gelmedi *
kafalarına güneşten gün içinde 2 watt kadar elektrik enerjisi gelenlerdir. kelleri seri bağlasan bir radyo çalıştırabilir bunlardaki biriken elektrik.
genelde asik oldugum insanlar bu grupta.
ailede kellik baskin babam dedem dayim didim bidim kel olunca haliyle kellik olagan saç garipsenecek durummuş ya da daha dogrusu cekici olan sacsizlikmis gibi islemis bilinçdışıma. buyudukce de boyle boyle insanlara vurulmusum.

cocukluk fiksasyinlarim bir yana objektif olarak da asiri yakisikli insanlar barindirdiklarini dusundugum grup.
Akıl alınabilecek insanlardır.

Benzini shellden aklı kelden alıcaksın diye atasözleri vardır. Ayrıca Başka bir atasözü de
kel, koyim de kendine gel dir.
görsel

böyle görünmeyenler lütfen saç ektirsin.
herkes başından ik tel verse göz görgüsü olmayacak olanlardır.
Vurduruyordur.
Başlığı görünce, caydemleyenkiz buralardadır dedim.
(bkz: hasan şaş)
(bkz: bruce willis)
(bkz: james gandolfini)
(bkz: jaap stam)
(bkz: juan sebastian veron)
(bkz: soner sarıkabadayı)
komikler?
ne bileyim bi garipler...
Yakında olucağım durumdur. Birkaç düzine saç dökülmemekte ısrar ediyor da. Ama 19 yaşından beri saçı dökülmeye başlayan biri olarak söyleyeyim psikolojik etkisi çok berbat durumdur. Özgüveni yerlebir eder , hep takılır kafaya ne olucak bu yaşta kelmi olu am diye. Akacak kam damarda durmadığı gibi dökülecek saçta kafada durmaz. Ektirme olayı evet eskiden nonoş gibi duruyodu ancak şimdi çok sık detaylı ekim yapanlarda var. Param olursa belki denerim ancak alıştım bu duruma da kafaya takmayın kendiniz olun evet saç erkekte en büyük aksesuar ama ölen ile olana çare yok en iyisi kabullenin sizi saçınız tipiniz için değilde karakteriniz kişiliğiniz için onemseyecek insanlar edinin. Biliyorum böyle insanda bulmak çok zor ama yinede var. Ben halen bulamadım buluruz umarım.
Kompleksli olduklarını düşündüren şekillerde yüzünde sakallarla birşeyler yaparlar.
Kendilerini ne kadar keller her götü eller diye avutsalar da pis birer keltoş oldukları gerçeğini değiştiremezler.
Seksidir ama sadece kaslıysanız.
görsel
aralarında bulunduğum erkeklerdir. Erkeklik hormonunun fazla olmasından dolayı saçları dökülmüştür. Yani kel erkekler daha bi erkektir. En azından kendimizi böyle teselli ediyoruz.
Zidane ve johnny sins in kafa yapisi guzel oldugu icin karizmatik durandir.
Kafasi yuvarlak veya yumurta gibi ise erkek kisisine cirkinlik katar.
bunlardan biri de ünlü film yıldızı Johnny Sins'dir.
jhonny sins, bu klasmandaki tek tanrıdır.
ben de deyimlerimize ve atasozlerimize guvenmeliyiz derim.