bugün

kimin nesidir bilmem ama kendisine şarkı armağan etmek istediğim yazardır.

(bkz: kediler seni yer)

hoş gelmişsin. iyi yazmalar dilerim sayın yazar.* *
Nicki ile beni güldürmüş nesildaş yazar. hiç tanımadığım halde kanım ısındı evet.*
Nickin güzelmiş kardeş. Kafanda nickin kadar güzel mi?
Kalbi güzel yazar.
(bkz: kedimi kim 7)
Bu nicki hatirlatandir.
yaklaşık 3 ay önce emanet aldığı dünyalar güzeli bir kişiye ait kalbi bugün kirlenmesin diye peçeleyerek güllerle sarıp sarmalayıp sandığa koyduğu yerden üzülerek cilalayıp tozunu silip parlatarak sahibine geri veren ve bunun içinde bugün kuzusunu kaybettiği için çok üzgün olan yazar:(
Ben anlayamadım nolmuş tam olarak.
t: farklı bir nicki olan yazar.
iyice bozdu kendini. Nerde eski hali. Evet.
mükemmel! sana anlattığım özel hayatımı ifşa et sana da bu yakışırdı

bak hele bak aq kezosu tarafından evlenmek istemek alay malzemesi olmuş

neyse ki ben senin gibi kişiliksiz biri değilim ki bana yazdığın ve senin özelin olan hiçbir şeyi yazmayacağım
sözlüğümüzün kızlarını üzerse üzeceğimiz yazardır.

müsait yerinden tutar helikopter pervanesi gibi sallarım adamı. ayağını denk alsın. ağzını yüzünü dağıttırmasın yazarı.

hiçbir sözlük kızına salça olmasın...
Merhaba yazar kim olduğunu bilmiyorum çünkü tanışmıyoruz.
tamam özür dilerim özelden yazdılar ya kafanda problemler olduğunu bütün sözlerimi geri alıyorum

kendine iyi bak canını da fazla sıkma hiçbişey için

o gördüğün yılanlar da gerçek değil asdasdf
(bkz: #44409105)

ya zihinsel problemleri varmış kimbilir beni bilinçaltında kim olarak görüyor garibim ukfygujdt ben napiym buna şimdi siz söyleyin

allah şifasını versin
tamam abim haklısın stres yapma kendine otur bi su iç kıyamam ya ne de heyecanlı heyecanlı yazmış ya özür diledim işte
(bkz: #44409127) abi yapmayın şunu havale mavale geçirecek lütfen ben özür diledim geçti bitti ya
Biraz önce verdiğim merhabayı alıyorum.

Polemik yarataran kaoscu kişi.
Düşük zekâlı kürtçü bir yazar bozuntusu. Kendisine layık olan yer, ekşi sözlük'tür. Yancılık işini de pek iyi kıvırmaktadır maşallah. Kapasitesi bu kadar işte garibimin.
Gençler konuşup anlaşmış, allahın emri, peygamberin kavliyle ..
Bir yazar. Efendi olanından.
ay çok heyecanlandım gıı bu benim nickim mi =^_^=
güncel Önemli Başlıklar