bugün

iyice sapıttı bunlar diyanet ele alması lazım artık bunları. Seksapel birlik. Cemaat bile değil.
(bkz: namaz kılıyormuşum gibi çek panpa)
(bkz: gerçek islam bu değil)
Keşke gerçek islam bu olsa.
furkan vakfı'na olan bunlara da olacak gibi duruyor.
diyanetin bir şey yapamayacağı durumdur. islamın genel algısını devlet kabul etmek zorunda değildir. bu dinin kendi iç meselesidir. biri çıplak namaz kılıyorsa laik devlet ona nasıl ibadet etmesi gerektiğini veya bunu dine uygun olup olmadığını söyleyemez. laik devlette dine devlet karışamaz din de devlete karışamaz. isterse puta tapsın, devletin ona sen pagansın sen cennete gidemezsin, pis kafir deme hakkı yoktur. bu onun inancına müdahale etmek olur. devlet ona isteği doğrultusunda ibadetini gerçekleştirecek yer tahsis etmekle mükelleftir. ancak diyanet gibi bir kurumu besleyen laik devlet hiçbir zaman din ve inanç özgürlüğüne inanmadığı için sunniliğe uygun olmayan her şeyi günah kabul edip bir şekilde yasaklamaya çalışıyor.
Mason fuhuş çetesi.
az sonra seks yapacağı gecelikle ibadet etmek ne kadar doğru tartışılır.

görsel
görsel
tweette biri;

" iyi, bunlardan bana sıra gelmez cehennemde " yazmış.

çok doğru tespit galiba sanırsam herhalde muhtemelen netekim.
Süphanallah ilk defa görenler *
Yalnız söylediği şey doğru. Hacı hocaları, hadis dinini bırakıp sadece kurana baktığınız da yaptığı yanlış değildir.
20 sene önce evrim diyince harun yahyayı çılgınca kaynak gösteren dinciler vardı. ne oldu?
kediciklerin akli melekeleri olmadığından herhangi bir cezai mieyyidesi yoktur. zaten akli melekeleri olsalar adnanın kedicikleri olmazlar. boşverin.
işte gerçek müslümanlık.
parkta öpüşen full makyaj beyaz taytlı türbanlı oluyor da bu niye olmasın?
onunki özgürlük hak oluyor. meryem'inki günah.

desteklediğim ibadettir.
allah kabul etsin inşallah.
adnan oktar viral reklam çalışması.
Ciddi ciddi bunları piyasada barındırmaları büyük terbiyesizlik. Resmen din ile daşşak geçiyorlar.
Secde ederken domaliyor bide.
Adnan Oktar ve çetesinin türkiyede dokunulmazlığı var sanırım kimse bişey diyemiyor.
Türk gibi domalmış.
kime ne amk.
sen sik gibi bir mecrada akşama kadar en az senin kadaR müptezel tiplere erdem satarken sorun yok ama başka bir tip bunu yapınca mı problem ?
sana ne amcık kafalı ? sana ne başkasının özelinden ?
siyasetçi mi bu kadın ? alim mi ?
fikir önder mi ?
sana ne amcık ağızlı ?
sen ki bir hiçsin. yarın ölsen anan baban dışında kimse ağlamaz. her şey bitti elin namazı, vaftizi mi kaldı ?
açık ve net size ne diyerek hönkürülmesi gereken eylem. yahu kulla Allah arasında neden hala varsınız?
size ne o kişinin ibadetinden? ister donla kılar ister örtünür kılar ister donu da çıkarır? kime ne? şu halinizle bile ondan daha fazla günaha giriyorsunuz yaptığı günahsa... bırakın insanları yahu siz kendi maneviyatınıza bakın...
kaynak yok.

instagram, twitter filan
E allah kabul etsin o zaman kardeşim.
ben namaza merak salmış milf zannettim, tövbe bismillah.
hani la cıbıldı?

yine bana hüsran. doğru açın la şu başlıkları.