bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
peynirciks çaylak olmuş, ama yazar karşılamaktan vazgeçmiyor. selam olsun.
6.nesil taptaze çıtır yazar.
ilkokul çağındaki cocugun arkadaslarına yönelttiği zeka testi sorusudur. 8 kutucuktan oluşan bir şema çizilir ve bu cümlenin oraya sığdırılması istenir. pratik zekanın göstergesi ise yedinin yazıyla değil rakamla yazılmasıdır.
(#6845459) entrysinden dolayı, "günaydın" demek istediğim yazardır.

ihtiyaçtan edit: itiraf ediyorum, sol frame' e ben taşıdım o başlığı.*
doğru tespit yapan yazar. (bkz: (#6661447))
efenim kendisi ile ilgili hiç güzel düşüncelere vakıf değilim. hayır efenim ne yaptıysa space tuşuna, nasıl bir -zirzop-
nasıl bir insan anlamadım ki bir insana hiç tanışmadan böle kanı ısınırmı ya. hani böle çok yakın kanka olursun da lan piçirik lan kapçık naber falan dersin ya aynı öle hissediyorum ya adama karşı böle enseye şaplak atasım geliyo neyse neyse bilare anlatırım bunu daha hadi şimdi dağılın ulennn.
bana lan dedi az önce. lan bana bak dedim bana lan deme dedim. dinlemedi.
lan diyo lan bana ühühüh.
perla olmasını istediğim yazardır kendileri. bir ara perla falan sandım lan seni. ama sen saliha olmalıydın... hani kedi falan ne bileyim. ayrıca perla daha gelmicek bence. seni tanımadığımdan seninle ilgili pek bişe yazamadım kusuruma bakma. *
"yarın kesin başlıyorum" diye diye bir aydır spor yapmaya başlayamayan tembel. akşam bana iddaalı konuşuyordu; "hacı sabah 5 te kalkıp kesin başlıyorum" diye. * ulan saat 5 buçuk oldu nerdesin? eminim şu an kıçını devirip osura osura yatıyor. *
(#9569168) can olan yazardır.
Buram buram kalite kokan yazardır. (bkz: Ayça Şen Başkan)
ilkokul 3 mü 4 mü tam çıkartamadığım bir vakitler, tahtaya sınıf öğretmenimizin 8 kutu çizip, buraya " kedi eti yedi " yazın diyerek, bizi 45 dakika boyunca keyifle keklediği aktvite * sıkı bir yazar nicki.
kedi eti isimli film serisinin 7. sunumudur. tamam iğrencim.
(bkz: sözlükte işsizlik sonucu açılan başlıklar)
güncel Önemli Başlıklar