bugün

(bkz: karizma)
"Bu kadar mütevazi, bu kadar sanatçı bir şahıs dünyaya bir daha gelmez" sözlerine mazhar olan yüce insan.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
bu aralar bütün filmlerini tekrardan izlediğim oyuncu. farklı bir yakışıklılığı ve karizması var, isminin hakkını sonuna kadar veriyor. dağdan esen serin rüzgar gibi .. görsel
Harika bir oyuncudur,gerçek hayatında da çok iyi bir insandır, sıradan insanmış gibi yaşar kendileri. Candır can. O bizim karizmatik, başarılı ve yakışıklı neo'muz.
üstteki resim constantine'den alınmıs. bin kere izledim belkide. matrix fasa fiso john constantine ise efsanedir.
canlandırdığı rollerin hakkını veren, matrix filminden aldığı paranın çoğunu kardeşinin tedavisi için kullanan, başına oldukça fazla kçtülük gelmesine rağmen hala ayakta duran, bir apartman dairesinde ve her an yaşadığı şehrin toplu taşımalarında karşılaşabileceğiniz, sevdiğim bir oyuncudur.
annesi ingiliz, babası Çin asıllı olup kendisi lübnanda doğmuş olan aktör.
görsel
yine saçlarını ben gibi yapmış artist. bu kadar taklit edilince rahatsız oluyorum.
Görünce eli ayağı birbirine dolaştıran aktör.
Gerçekte görsem kalp krizi geçirtir herhalde.
Madonna'nın gayden sevgili yaratmak için çırpındığı ama havagazı aldığı oyuncu.

edit: madonna hala kızgın anlaşılan eksiledi.
yapımı 1990 da başlamış ve 3 seri devam etmiş olan;
matrix 1-2-3 de oynamış efsanevi oyuncu. birde newyork da metro kullanıyormuş. helal olsun.
Abimin aşırı derecede benzediği şahsiyet. ikiz gibiler yeminlen.
Cephaneleri tükendiğinde, düşman üzerlerine gelirken herkesin umutsuz olduğu anda there is no weapon diyerek düşmanın silahını eğip bükebilir. Ya da sıkılan onca mermiyi tek eliyle durdurabilir. Güzel olur bakalım.
seçilmiş kişileri canlandıran oyuncu.

little buddha görsel

the devil s advocate görsel

the matrix serisi görsel

constantine görsel

the day the earth stood still görsel

47 ronin görsel
Constantinedeki tarzina atlamayacak kadin yoktur dedigim aktor. Lan o nasil bir coolluktur, evet bu lafim ustune yarin tum erkekler kollari kivrik beyaz gomlekle gezip kanser olana kadar caaara icecekler.
hollywood'un birçok overrated artistini cebinden çıkaracak aktör. pek yok piyasada nedense.
görsel
görsel
Benim için "lake house" demektir.
benim gibi uzak doğuya ilgisi olan, hafif çekik gözlü oyuncu görsel

8 yeni filmle geliyor görsel

knock knock
john wick 2
the whole truth
daughter of god
the bad batch
rain
the neon demon
replicas
Vay arkadaş 8 yeni film mi? Şenlensin gözler.

Çekik gözlü, aşırı yağuşuklu, kaliteli bir oyuncu.
Kaç yaşına gelirse gelsin diyeceğim tek şey, (bkz: oyhşşş).
oyuncular aleminin yıldızı reyis. hastasıyız. bu adamı sevmeyen kadın kafadan kontaktır arkadaş. gülüşüne kurban.