1. 1.
  Lost dizisinin 2. sezon 16. bolumunun adi.
  ... antistar
 2. 2.
  amerikan hukuk aleminde tanıklardan yeminle beklenen gerçek tanımı.

  "i swear to tell the truth, the whole truth, nothing but the truth" deyip incil'e el basarlar. gerçeği, bütün gerçeği, sadece gerçeği duyacaklarına ikna olmak isteyen 12 angry men için konuşanı ciddiye alma gerek (ve yeter)koşuludur. oysa gerçek denen şey, bakanın bakma seviyesine bağlıdır, algı seviyesine güvensek bile.
  ... caty blake
 3. 3.
  Jerry Bruckheimerın yapımcısı olduğu yeni dizi. ilk bölümü yayınlandı.
  bir davaya hazırlık safhalarını hem savunma hem de iddia makamları açısından anlatıyor.
  Maura Tierney ve Rob Morrow başrollerde.
  ... elijah snow
 4. 4.
  keanu reeves in yeni filmi.

  the whole truth

  https://video.uludagsozluk.com/v/the-whole-truth-154953/

  1 ... true
 5. 5.
  izlemeyi çok beklediğim bir film. daha doğrusu filmdi. filmin sadece konusunu duymuşken, the night ofgibi olmasını umut ediyordum ama fragmanı ile izlememe kararı aldım. her şeyi çok açık anlaşılabilir şekilde fragmanda vermişler hiçbir gizem bırakmamışlar filmde. filmi izleyenler düzeltebilir ama sadece fragmandan suçu kadının işlediğinden yüzde yüz emin oldum ben, sonuna kadar çocuk bir suçlu bir suçsuz takılacaklar, avukat abimiz ama olmayabilir de diyecek arada ve son 10 dakika kadının suçlu olduğu ortaya çıkıp kaçmaya çalışacak bir şekilde yakalanacak falan filan.
  ... arka plan
 6. 6.
  2016 yapımı keanu reeves ve botokstan tanıyamayacağınız renee zelweger ın başrolünü oynadığı film.Filmi izlerken kadının suçlu olduğunu hissediyorsunuz.Keanu reeves in yaşlanmış olduğunu da görüyorsunuz.Aklınızda pek soru işareti bırakmayan,sevdiğiniz oyuncular için izleyebileceğiniz bir film.Renee zelweger en az 60 gösteriyor.O güzelim kadını mimiksiz bir neneye dönüştürmüş.Eminim doğal haliyle yaşlansa daha güzel olurdu.
  1 ... marwin16