bugün

salaş hali ciddi anlamda bana benzeyen aktör kişisi. kendine bakınca, çeki düzen verince biraz uzaklaşıyor tabi benzerlikten.*

edit: eksilicen tabi
constantine adlı filmindede olduğu gibi her haliyle karizmadır. boyludur , posludur , yakışıklıdır. fazla mimik kullanmadan bile bu kadar iyi oyunculuk yapılabilir mi dedirten varlıktır. karizma erkek olarak brad abiden sonra gelmektedir. Ayrıca kendi seside çok karizmatiktir. Bence filmleri dublajsız izlenmeli.
(bkz: gay)

Bir ara sanat dünyasında gaylerle gezmek modayken (Ricky Martin'in çok popüler olduğu zamanlar) Madonna'yla el ele diz dizeymiş abim. Hatta evleneceklerine dair dedikodular çıkmış ama erkekliğine leke sürdürmemiş Keanu, neyse o olarak kalmış, öyle saçma reklamlara, ucuz popülist yollara başvurmamış.

Madonna için aynı şeyi söyleyemeyiz tabi, ün için her şey mübahtır Madonna'nın gözünde, muhtemelen Keanu reddetmiştir.
Soyunda en az bir kızılderilinin bulunduğundan şüphelendiğim oyuncu.
Dikkatli bakın!

Edit: Eskimo kökenliymiş. Aydınlattılar efendim. Sağolsunlar!
Edit2: Eskimo da değilmiş la pezevenk. isterse çinli olsun banane auğa koyim.
Edit3: son gelen bilgi türk olduğu yönünde. Hadi hayırlısı!
kISKANILAN OYUNCU.

Bi kere çok yakışıklı pezevenk. beyaz ten üzerine siyah saçlar. keskin yüz hatları. gözleri bi garip zaten amına koyim. Sonra tonla filmde oynadı bir çoğunda başarılı. çoğu insan matrixte başrolüyle hatırlasa da ben costantine speed gibi filmlerinden hatırlıyorum bu adamı. bir de yaşlanmıyo amına kodugum ya.
hakkında vampir olduğu söylentileri çıkan aktör. (bkz: ömer çelakıl) (bkz: hayatın şifreleri)
babası yönetmen olan lübnan asıllı aktör.
Yaptığı her filmi izlediğim tek aktör. Kendisinin belkide en büyük hayranıyımdır. Ama nedense her filminde asık bir surat ifadesi vardır. Yahu anlamıyorum adamı sanki zorla oynattırıyorlar parasını mı eksik veriyorlar anlamadım gitti. Ama en cool oyuncuların başında gelir. Constantine filmi yüzünden sigara' ya başlattımıştır beni. Pişmanmıyım : hayır..
yakın zamanda matrix serisi, constantine, şeytanın avukatı ve lake house'u tekrar izlememle, aniden "bu adam bildiğin rol yapamıyor ulan" dedirtmiştir. resmen yapamıyor. ama izliyoruz. ve izleyeceğiz. ben izleyeceim en azından, yeni filmi gelsin yine izlerim, hatta büyük ihtimalle yine bir kaç kere izlerim. ama yiğidi öldür hakkını yeme; adam rol yapamıyor.
constantine'dir.

"i'm constantine. John constantine, asshole."
kadınlar için ideal tiptir ama sanırım biseksüel imiş.
neyse % 50 şans da bi şeydir. *
şu videoyu izledikten sonra gözümde değeri milyon kat artan milyon dolarlık holıvud starı. adam resmen sıfır ego örneği. hayır, metroya binmesi yeteri kadar olay zaten, bir de üzerine yer vermek nedir olm.
sadece kıçı kırık bir dizide oynadıktan sonra götü kalkan artizlere gelsin,

http://www.youtube.com/watch?v=EMB1EOnUwX8
(bkz: geymiş ya la o)
kendisi matrix saolsun çok severiz ama gerçekten son yıllarda rezalet ötesi yapımlarda rol alıyo.
oyunculuğunu önümüzdeki yüzyıl düzeltecektir. ondan sonraki yüzyılda da oscar adaylığı bekliyorum.
matrixi izlemediğim için tanımadığım aktör. adı da bir tuhaf.
ikizi kadar benzedigim benden yillarca buyuk adam. evet pmleri alayim.
Sweet november ızlenıp tekrar tekrar aşık olunası adam.
Yaşı da ılerledı ama taş işte taş.
hiç yaşlanmayan adam.
yıllar once hamile kızarkadasını bir trafik kazasında kaybetmiş olan aktördür.
sıfır mimik harika bakışlar.
dana gibi olmuş aktör.

http://cdn.karnaval.com/m...home_626.jpg?v=1369066687
(bkz: adam camış olmuş rıza father)
yakışıklı ötesi abimiz. hayranım lan vallahi.
son haliyle içimizi parçalamış olan adam.

ne de güzel abimizdin sen neo.
güncel Önemli Başlıklar