bugün

Beton gibi bir suratı vardır.
herkesin aklına matrixin gelirken benim aklıma kasımda aşk başkadır gelen oyuncu.
yaşadığı onca acıya ve şanssızlığa rağmen yıkılmayıp ayakta kalmasını bilmiş ve bu zamanlara kadar gelebilmiş oyuncudur. oldukça karakter sahibi ve cömert birisidir.
tanıdıkça daha da hayran olduğum bir "insan" !!...

böyle bir aktörün metroyu kullanması nasıl bir şeydir,di mi?...ne büyüklüktür !!
Ekşi'de bayağı bir sevilen zat-ı muhterem özellikle son 2,5 ay oradaki popisi bayağı bir artmış durumda. Hatta inceleyince adının altındaki toplam girinin 1 bölü 3'ünden fazlası Haziran sonu itibariyle girilmiş diyebiliriz. Neyse benim söylemek istediğim şeye gelirsek hala beton gibi bir suratı olmasına rağmen nasıl yapıyor bilmiyorum ama bir şekilde başarılı bir pr çalışması yaptığı kesin.

Editeyşın: Çinli hatta Çin asıllı havaili olan babasıdır annesi değil annesi ingilizdir bu beyefendinin.
Hollywood'daki nadir adam gibi adam oyunculardan biri.
anthony Hopkins, russell crowe, jack Nicholson, morgan Freeman, brad pitt, leonardo di caprio ile birlikte yaptıkları bütün filmler izlenilirliği yüksek ve garanti gişelidir.
STREET KiNGS'TE BEĞENDiĞiM AKTÖRDÜR.
hemen her filminde bir bıçak çekme sahnesi olan aktör.
yaşam tarzı , paraya önem vermemesi bile saygı gerektirir . güzel insan
Temkinli karizma.
acıların çocuğu.
Bir süredir ortalarda görünmeyen dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves, önceki gün Los Angeles Havalimanı'ndaydı.Louis Vuitton valizini çekerek uçağa yetişmeye çalışan 54 yaşındaki Keanu Reeves, uzattığı saçları ve sakallarıyla çok farklı görünüyordu.

görsel
15 Ekim 2017 de sinetivi kanallarında oynadığı filmler
The watcher-izleyici
Göl evi
suçlu kim
John Wick
Yüce adalet
dedektif galban
Sinema tv 1001 de
Hız tuzağı
Arka arkaya Yayınlanınca acaba adama bir şey mi oldu diye korkutmuştur.

Matris, şeytanın avukatı, Constantin de olsa tüm gün boyunca Keanu reeves izleyecekmişiz.
matrix filmi ile iyice popüler olan balon aktör. zaten matrix dışında doğru düzgün filmi yok, nerede oynasa film sıçıyor.
ablasının nişanında poz vermiş gibi amk!

matrisk filminde matriksi oynayan adam.
yaşlanmayı bilmeyen adamdır.
hayallerimi yıktınız ya.
gördüğüm andan itibaren kendime gelemedim.
matrixte kayboldum adeta. güngören'de bir evde bayram ziyaretinde çekilmiş gibi.

abi biri buna montaj desin ya!!!
LiSEDEYKEN SINIF ARKADAŞIMDI. SONRA SÖHRET OLDU AMA GÖTÜ KALKMADI. HALA GÖRÜŞÜRÜZ ARADA SIRADA. GÖNÜLLERiN MATRiX REiSiDiR.
abi tam anlamıyla keanu amca triniti yenge olmuş bunlar.
terlikler salı pazarından etek cuma pazarından. hele o yakası yuvarlak detaylı ne renk olduğunu söyleyemediğim bluz pazar pazarından gibi.

keanu amcanın saç tıraşı makas berber dükkanından.

abi nolur biriniz montaj deyin.

yoksa bunlarda aslında türk mü? kenan abiyle tijen yenge.
paçasından karizma akan aktör.
adam maho ağa gibi koşuyor ne karizması la?
mads mikkelsen varken fatih ürek gibi kalır bu adam.
paranın köpeği olmamış tek hollywood starı keanu abimizdir matrix'ten kazandığı paranın önemli bir kısmını set işçilerine dağıtmıştır . metro ile seyahat eder küçük bir dairede oturur filmleri de her zaman kalitedir .
adam karizmanın vücut bulmuş hali. sevgi ve hayranlık ile.
the watcher filmi çok da iyi değildir.