suçu veya cezayı kabullenmeyen zeki oldugu kadar aciz kişidir.
bir kelebek sıfatı.
(bkz: kacak kelebek)
kaçma işini gerçekleştiren, anlık bir özgürlük için uzun süreli ceza çekmeye razı olan kişi.
yeni bir grup ayrıca.http://www.kacakonline.com adresinden demoları dinlenebilir, fakat bunun için önce http://www.anatolianrock.com üyesi olmak gerekir.
çok eski televizyon dizisidir.son bölümü yayınlandığında sokaklar bomboştu herkes televizyon başındaydı.
aynı masalda ve ölünür de gibi oldukça başarılı parçaları olan, bir de doors cover'ları bulunan grup.
sezen aksu yine yapmış yapacağını dedirten şaheser. *
ebru gündeş in son albümünün ismi.
nokia super sound birincisi ali seval ile aynı yarışmanın üçüncüsü övünç ün kurduğu grup. myspaceden ayrılık şarkısı, ölünür de gibi şarkılarını dinleyip kendinize zarar verebilirsiniz.
çok sağlam bir grup olup, böyle devam etmeleri dilenen iyi bir metal grubu. silahlı tehlike ve ayrılık şarkısı, isimli iki tane çok sağlam şarkısı bulunmaktadır.
ebru gündeşin yorumladığı harika bir sezen aksu şarkısı

bu şehirde buldum buğday ellerini
bu şehirde sevdim badem dillerini
senle unuttum bütün ezberlerimi

pişman degilim ama göçtüm kederden
düşman degilim ama çöktüm erkenden

bir daha bu yollari ayni hevesle yürür müyüm
kim bilir ne bekliyor? kalır mıyım, ölür müyüm
ne malum dunya gözüyle bir daha görür müyüm

tuhaf buluyorlar bu kacak halimi
seninle doldurdum yasak ihlalimi
seninle kapattım aşk defterlerimi

pişman degilim ama göçtüm kederden
düşman degilim ama çöktüm erkenden

bir daha bu yollari aynı hevesle yürür müyüm
kim bilir ne bekliyor? kalır mıyım, ölür müyüm
ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm
çok güzel sezen aksu parçası. bu kadına nolur birşey olmasın diye ettiğimiz duaların yersiz olmadığının kanıtlarından bir tanesi daha ve kim ne derse desin ebru gündeş' te iyi okumuştur.
"bir daha bu yollari aynı hevesle yürür müyüm?
kim bilir ne bekliyor? kalır mıyım, ölür müyüm?
ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm?"
yaptığı bir iş dolayısı ile kendini suçlu hisseden bu yüzden kaçan kişi.
" bir daha bu yollari aynı hevesle yürür müyüm "

sezen aksu'ya aşık eden şarkı, evet resmen bana yazılmış, eline sağlık, yüreğine sağlık allah seni başımızdan eksik etmesin.
rapangelz adlı rap grubuyla geçtiğimiz aylarda yaptıkları muhteşem düet parçası için aşşadaki linke tık edin, elim geldiğince güncellemeye çalışırım. *

kaçak feat. rapangels - kıyak :
http://rapidshare.com/fil...-_Hiphoplife.NeT.rar.html
..fakat saklanamayan..
bakma öyle eşkiya, öyle yalan. sürgünlüğüm bundandır.
(bkz: richard kimble)
Bir zamanlar ilgiyle takip ettiğim yarışma.

1 yarışmacıya belli bir süre ve bazı görevler veriliyor, yarışmacı da kendisine verilen süre içerisinde bu görevleri kimseye tanınmadan yapmaya çalışıyordu.

Yakalamak için ben de çok heves etmiştim ama yarışma Antalya'da galiba 1 kez gerçekleşti. O gölümde de yarışmacının görevleri bir çiçekçiden üç gül almak ve bu gülleri 3 bayan turiste vermekti. Gel gör ki adam çiçekleri almak için 100. Yıl'daki bir çiçekçiye gelmişti ki benim burnumun dibi oluyor ama ben dershanedeydim o zaman ve kaçak benden de kaçmış oldu*.
yüreğe bıçak saplanmış kadar acıtan şarkı. aşk defterini tamamen, bir daha açmamak üzere kapattıran büyük aşkı, iflah olmayan kara sevdayı anlatan, unutamayacağınızı kafaya vura vura anlatan sözlere sahip gözyaşı uyarıcısı.
kurtlar isimli güzel bir bestesi olan izmirli rock grubu.
bir cemal süreya şiiri.

Küçük kızları ve ölümü kuşatır yüzü
Önce küçük kızları sonra ölümü
Yıkar yüreğime öptükçe
Ağzındaki yükü

Dağlar ovalar ve atının terkisinde
Önce dağlar ovalar sonra atının terkisinde
Sarılır eşkiyama türkümü söylerim
Bembeyaz bir kadın halinde..
çalmasına çalıyorlar ama, coverlar konusunda daha seçici, besteler konusunda ise daha ciddi olması gereken grup.
Sezen Aksu'nun sözlerini yazdığı, bestesi Bülent Özdemir'e ait güzel ama sevdiğinizden ayrıysanız hüzünlendiren bir şarkı.
(bkz: sarhoş olmak istenilen anlar)
ata demirer söyledimi insanı mahveden bir şarkı.