bugün

ilk maçta tekelspor'a karşı aldıkları farklı skorun verdiği rahatlıkla rövanş maçına çıkan ve rövanşta da yenmeyi bilen takımdır.
yine kazanan takım.
adının neden kazanan takım olduğunu yine ispatlayan yüce takım!
kaptanı cokacayipsey'dir.
salca'yı rakibi tekelspor'a kaybetmiştir.
tool dikkat çeken oyuncuları arasında.
şahsım injured ve lisansım donuk vaziyette. sözleşmemin son senesindeyim.
kim oynarsa oynasın kazanan takım'dır.
başkanla yapılan görüşmeler sonucu yeni sezon formalarının tex firmasıyla anlaşılıp yapılacağı haberi alınan takım.
yarınki maçtan sonra adı bursa 1903. noteri tarafından kaybeden takım olarak değiştirilecektir.
hakkında basında çıkan bir haber şu şekildedir.

http://r9.fodey.com/2096/...48ea86bcf9c7d586b42.0.jpg
sürekli galip geliyor efendim, durduramıyoruz.
şerefli galibeyetlerine yenilerini eklemekte olan, gönüllerin takımı. yenilmezliğini sürdürecektir.
4 maçlık yenilmezlik serisini dün akşam oynanan maçta tekel sporu 12-4 gibi ezici bir üstünlük ve müthiş bir futbolla yenerek 5 maça çıkarmış takımdır. ayrıca renkleri sarı-kırmızı dır. şanlı renklerine yaraşır şekilde mücadelesini gerçekleştiren ve formasının hakkın veren isimler bu takımda futbol oynar efendim. seneye şampiyonlar ligine katılacaklardır ayrıca tekel spor'a da yalova kupasında başarılar dilerler.
(bkz: kazanan sillller)
Her zaman haklı olan değildir. Bazen kazanmasına rağmen aslında kaybetmiştir.

(bkz: ben aslında yoğum)
tekel sporun hezimete uğrattığı bursa'mızın güzide kulüplerindendir.
tam 4 aydır tekel spor'u yenemeyen köy takımı. adının kaybeden takım olarak değiştirilmesi farz olmuştur.
mayıs 2010'dan beri tekel spor'a kaybeden takım.
03.03.2012 tarihinde de tekel spor'a kaybeden takımdır.
an itibariyle ilgisizlikten dolayı amatör kümeye kadar düşmüş, bir zamanların real madrid'i, galatasaray'ı, arsenal'i...

hey gidinin.