bugün

2014 nba finalleri 3. maçı. salıyı çarşambaya bağlayan gece 4 te cnn türk te yayınlanacak.
(bkz: go heat)
eğer lebron james ilk maçtaki gibi bir talihsizlik yaşamazsa miami heat'in en az on farkla alacağı maçtır.

edit: sas'ın sağlam çaktığı maç olmuş yine dediğimin tam tersi çıktı neyse önümüzdeki maçlara bakacağız...
projeyi murojeyi siktiredip 4 gündür saçımda biriktirdiğim bi yemeklik yağla beraber beklediğim karşılaşma. james sabunluyormuş diyollaaa. hayırlısı bakalım.
Miami'nin sahasında oynayacak olmasıyla Spurs'a göre daha avantajlı olduğu maç. Spurs Bench'ten iyi destek alırsa zorlar.Biraz da hayvan Lebron James'in performansının belirleyeceği karşılaşma olacak. OKC taraftarı olan biri olarak gönlüm Spurs'tan yana keza 2 senedir Miami alıyor Finali. Amma velakin yine de Miami çocuğu koyar bu maçta.
ilk 8 dakika 26-17 sa.
kawhi leonard'ın kudurmuşçasına performansıyla lebron'la eşleşmesi heyecanı arttırdı baya. böyle giderse çok zevkli maç olacak gibi.
ilk çeyreğinde lebron-leonard düellosuna sahne olan maçtır. takımının kötü başlayıp savunmada iyi götürmemesi sonrasında dümeni devralan lebron 14 sayıya ulaştı, leonard ise hiç kaçırmadan 13 sayıyı buldu. miami nin artık savunmada vites arttırması ve diğer parçalarını da devreye sokması gerekiyor. duncan-green ikilisi 12 sayı buldular.

20-27 devam etmekte...
1. çeyrek 41-25 sa. ginobili'nin son saniye 3lüğü gecenin özeti olur bence.
San Antonio'nun ilk çeyrekte 41 sayı bulduğu maç.Leonard muazzam.
Spursumuzun ters cevirip domalttığı maç. ilk çeyrek 41 25 bitti. Sas resmen ağzına sıçtı miami nin. Ve durmaya da niyeti yok. Go spurs!
ilk çeyreğinde miami nin 25-41 lik skorla hayal kırıklığı yarattığı maç. tamam rakip iyi hücum ediyor ama 13/15 ile şut şansı vermek nedir ya? ikinci çeyrekte acilen toparlanamazlarsa maç erken bitebilir, resmen saçmalıyorlar şu an.

lebron 14, leonard 16, duncan ve green 6 şar sayıdalar. wade ve bosh 2 şer sayıyla henüz ortalarda görünmediler. miami nin şoku atlatması gerekiyor.
izlemediğim için pişman olacağım, serinin 3. maçı.

finallere selam burdan.
An itibariyle Spurs 14 dakikada 48 sayı bulmuştur.
an itibariyle 22 sayı farkla san antonionun miamiyi patoz ettiği maçtır.
san antonionun resmen şey ettiği mactır.yuzde doksanı aştı adamlar.Napiyorsunuz siz, hani marjinal bizdik ?
Dany green ve leonard biraz oynayınca spurs tecavüz ediyor çok net. 30 55 off spurs inanilmazsın.
ben hayatımda ilk defa böyle bir nba maçı izliyorum amk. yaklaşık 7-8 yıldır nba izlerim böyle şut yüzdesi görmedim duymadım. karşında savunmasıyla ünlü olan bir takımı sen böyle rezil ediyorsan ben daha bir şey demem o savunması ünlü takıma. wade perişan zaten 4 senedir perişan herif. taktik lebrona verin atsın fark açılmasın taktiği. 2006'dan beri miami heat'i çok severim ben bile tiksindim amk şu sikik oyundan.

Edit: şunu yazar yazmaz oyun dengelendi gibi. Neyse go heat!!
Spurs'un çıldırdığı maç. Son 10 atışı soktular.
spurs hayatının maçını oynuyor. ben ömrümde böyle yüzdeli maç görmedim.
bi taraf bu kadar sıçarken diğer tarafın bu kadar olması bu maçı tarihi farka götürebilir. miami'nin topu lebron'a ver gerisini koyver mantığı yan basmıştır. spurs resmen sikertiyor ama bu tempoyu ne kadar devam ettirebilirler bilmiyorum. cenaballahın miami'ye biraz el vermesi lazım yoksa işin sonu çok boktan bi yere gidiyo.
60-40 sa. maç bitti beyler.
bu devirde seyredenlerin olduğuna inanamadığım maçtır.
Spurs'ün ilk yarıdan bitirdiği maç.kazanan belli yatın uyuyun bence.
Arkadaş uyarmasa gümbürtüye gidiyordum. Bu cnn turk neden şu yayın akışı Update etmiyor arkadaş.