bugün

valla eylül başında 3800 e yaptırdım. geçen sene 1200 tl ye yaptırmıştım. siz hesap edin.
Her zaman müşterisine ilgili olan Türkiye Hayat Emeklilik, Bireysel Emeklilik müşterilerine özel Türkiye Sigorta’dan yaptıracakları Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde indirimler sunuyor. Türkiye Hayat Emeklilik BES müşterisiyim. Türkiye Sigorta’dan satın alacağım Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde %10 indirim avantajından faydalanabilirim. Bende Kasko yaptırdım cidden bu kadar ilgili bir sigorta bilmiyorum çoğu arkadaşıma tavsiye ettim bana dua ediyorlar.
Eğer ki bir gün Türkiye Sigorta karşınıza çıktığında, siz şöyle bir kullanıcı yorumlarını okuyayım diyebilirsiniz diye ben bu yorumu yazıyorum. 10 numara müşteri hizmetleri , 10 numara hizmet. Kaskomu yaptırdım hizmet kaliteleri bile farklı fiyatlar zaten piyasaya göre daha uygun en önemlisi müşteri anlayışları sadece hizmet odaklı değil size nasıl faydalı olabilecekleri yönde Teşekkürlerimi sunarım.
türkiye sigortadan kaskomuzu yaptırdık, memnunuz.
araç olunca ufak da olsa bir hasara uğrarsa ve kasko yoksa uğraş uğraş dur. bende yaptırmadan önce bir hasarda aylarca uğraştım. Genişletilmiş Kasko yaptırdım, bizim yerimize riskleri hesaplıyorlar. bir şey olursa hemen mudahale ederek işlerinizi kolaylaştırıyorlar. Türkiye sigortadan kaskoyu arkadaşımın tavsiyesi ile yaptırmıştım iyi ki diyorum şimdide..