bugün

genelde karma puaninin azalmasi degil artmasi istendigi icin yasanan endisedir.

(bkz: karma endişesi ile yazmak)
(bkz: my name is earl)
fikirlerini özgürce paylaşmanı engelleyen endişedir...
gayet gereksiz endişedir. Karmayı bu kadar umursayan insan zaten dışarıda da tepki almaktan korkup, kendi düşündükleri yerine toplumca kabul görmüş fikirleri savunur. saçmadır.
tasarımın tedirginliğini en hassas bölgelerinde hisseden kimsenin endişesidir.

ek: (bkz: götünden korkmak)
karma endişesiyle yazılmaması gerekiyor. öyle değilmi sevgili yazar arkadaşlarım. yazar dediğin burada fikrini özgürce paylaşıp dile getirendir.
siz değerli yazarlar her şeyin bilincedisiniz zate. kimse mal değil. ulan şu ortam sanal olmasaydı keşke. siz kıymetli arkadaşlarla realde tanışmış olsaydım. sizi çok seviyorum dostlarım. iyiki varsınız. bu arada karma endişesiyle yazan yazarlarında ta cibiliyetini sike şey pardon az daha sövecektim. canlarımsınız....muckkkk.
(bkz: fikirlerim eksi oy alacak diye entry girmeyen yazar zaten hiç yazmasın)
bende olmayan endişedir: 2 aydır self sufficient yazıyor ve karmam 50-60 arası değişiyor ve ben hala içimden ne gelirse onu yazmaya devam ediyorum.
http://fizy.com/#s/123wab
demin de söylemiştim sana, sen de yap; güzel oluyor**
mantık sahibi olmayan yazarların sahibi olduğu endişe...

bugün sözlükte, kendi içimizde troll olarak isimlendirdiğimiz, zat-ı muhteremlerin alayı eksi karmaya sahiptir fakat bilinirlikleri fazladır...

sonuçta karmayla şöhretin alakası yoktur...eğer karmayı önemsemekten kasıt şöhret olmak istemekse, bu arkadaşlara, trollerin birinin yanında stajyerliğe başlamalarını salık veririm.