kendine yeten, kendi yağında kavrulan anlamında bir karma değeri...
kendine humanist anlamindaki degerlendirme araligi. *
ne akar ne kokar tadında karma değeri.***
55'de gördüğümüz karma değeri. 55-70 arası olsa gerek.

(bkz: daralt daralt)
ezen , üzen bir karma değeri imiş.*
şöyle ki cüneytbehluluz 17 karmasıyla erling haefs 59 karmasıyla self sufficient iken ben 44 karma ile uyuyan devim.ya bu karmalarda aralık değeri yok ya da bir yanlışlık var ya da alternatif karma hesaplamaları.*
manası ve ingilizce olması nedeniyle saçma karma şeysi. "ılımlı islamcı" falan dense bile daha mantıklı, yaratıcı ve ulu türk kültürüne uygun olabilirdi.
hiç bi halta yaramayan saçmalık. pardon karma değeriymiş. *
karşı olduğum karma puan türlerinden biri. çokta umurumdaydı. eksi oy vermek ne kadar anlamsızsa buda o kadar saçma. ne yani sabah 50 idi şimdi 26 oldu bu benim yazdıklarımı değiştirecek mi? hiç sanmıyorum.
an itibariyle 31 karma puanı ile sahip olduğum sıfat. sanıyorum bu karma olayı henüz tam oturmadı. zira sabah 28 ile uyuyan dev idim. 46 ile uyuyan dev olan yazarlar da mevcut. takıntılı adamım ben kafa yorarım buna.
28 puanın, değer aralığında olduğu rank; pardon, karma.
30-40 arası ve 50-70 arası puana sahip yazarların karma hedesi.*
(bkz: ironi)
küçümsenmesine şaşırdığım oldukça benimsediğim karmam. yalnız değer aralıkları çözülemediğinden oldukça farklı rakamlara denk gelebilmektedir.
an itibariyle 5 dakika arayla 28 29 ve 30 da olduğunu gördüğüm karma puanı sıfatı. sınır aralığına bu sayıları da ekleyiniz
karma değeri olduğu konusunda mutabakata varılan karma değeri.
(bkz: self ne lan)
(bkz: sufficient ne lan)
kendi kıçını kendi silen olabilirmiş. ama daha çok kıçını kendi parmaklayan gibi bir çağrışım yapıyor. osbirci. evet evet tam süper oldu.
zall ın üç farklı sınır aralığı olmasını istediği ve öyle kıldığı bir karma. değer aralıkları için:

(bkz: karma listesi)
fakir fukara gariban takımı.
bir ülkenin bağımsızlığı için en başta gelen özelliklerden birisidir. *
bu arada, kendine yeten herşeye yeter önermesiyle birleşince omnipotent'e gider...
bizim saklambaçlarda ki "çorbalık" terimine karşılık gelmektedir. Fazla polemiğe girmeyen, kendi kendine takılan manasındadır.
(bkz: sözlüğün yazarı tanıması)
(bkz: hepimiz self sufficientiz)***
* ing. kendine yeten, kendine yetebilen, kendine yeter.
diğer karma puan adları gibi saçma ad. kim hazırlıyor lan bu adları dedirten şey de aslında. çünkü adam gayet güzel entryler yazmış ama olur ya okunmamış ya da beğenilmemiş ne yani bu yüzden kişilik bozukluğumu var ya da gereksiz bir adam mı? bu koca bir saçmalık ve de eğer bu bir sözlük geyiği olarak yapılmışsa da saçma bir geyiktir.
her ne kadar sınırına 30 puan yazılmış olsada, kendimi 27 puanla da görebildiğim sözlük sınıflandırması.