bugün

Gözlerin bir salih abiyi aradığı dizidir. Burak satıbol şöyle ne bileyim bir amca olarak dayı olarak olaya girse, kötü adamlardan biri de olabilir, fena mı olur.
performanslar iyi ama bi bütünlük söz konusu değil. kız kardeş mesela çok yapmacık duruyor. aynı şekilde annede. ama baba on numara. (bkz: hayvan babanım ben! hayvan babanım ben!)
--spoiler--
bordroyu ne için istiyorlarmış abi?

bel soğukluğuna iyi geliyormuş.
--spoiler--
--spoiler--
ben veli olmaktan vazgeçmem. banyo giderinden çıkardıklarımla bıyık bile yaptım kendime.
--spoiler--
--spoiler--
dedem manavlardan esmer bir kadın almış. kadın beyazların içine atılmış siyah don gibi boyadı bütün sülaleyi.
--spoiler--
-metinn oh
-ohh yavrum ne oldu

başka bir olayın repliğini nasılda başka bir kisveye sokmuşlar. bu sahneyi izlerken yerlerdeydim.
Sosyalist bir dizidir bence bu dizi. Gerek adı gerek müziği gerekse ince gondermeleriyle bunu göstermiştir.
~Bölelim her şeyi yarı yarıya
Olsun kardeş payı. ~
beklendiği gibi yavaş yavaş toparlayan, karakterleri oturan bir selçuk aydemir dizisi. beşinci bölümle tadı ayyuka çıkmıştır, işler güçler gibi esip gürlesin, höykürerek kahkaha attırsın inşallah da onun kadar kısa sürmesin be.
full güldürmeye yönelik olan dizi. biraz düşündürmeye yönelik olsaydı belki izlerdik.
http://www.youtube.com/watch?v=OTt4DDgSrs8
keşke bu da yayından kaldırılsa.
baydı artık bu samimi gibi görünen ama elitizm kokan diziler.
4. bölümde leydi galadriel oğuzhan yarmıştır.
bakın buraya yazıyorum bu dizi leyla ile mecnunun veliahtı olabilecek potansiyele sahip.
tıpkı işler güçler ve düğün dernek gibi güldüren bir diğer yapım. ekibe ayrı hastayım, selçuk aydemir kafasına ayrı hastayım. önleri açık olsun.
başlıyor iki gözümün çiçeğe.
çok iyi bir girişle 6.bölüme başladı.
Sorularda her ne kadar eşit kabul edilse de Asla eşit olmayan paydır.
An itibari ile yeni bölüm başlamıştır.
planlarimi dizi saatine gore yaptigim tek dizidir. baslamis bulunmaktadir. fitifiti.
an itibariyle yaran dizidir. terinize, emeğinize sağlık.
yozgat'a da selam çakılmıştır.

--spoiler--
türküsü de var anne, yozgat the power.
--spoiler--
--spoiler--
-ben yurtiçinde tatile gitmem, benim bütün arkadaşlarım yurtdışına gitti tatil için.

-onların hepsi hacca gitti tahsin.
--spoiler--

--spoiler--

-kız neli bu kek çok güzel olmuş ?

-mantarlı, amsterdam da eltimgiller oturmuyo mu ? onlar getirdi
--spoiler--
her bölüm üzerine koyan dizidir. türkiye standartlarının üzerinde klişeden uzak gerçek espriler tutmaz bu dizi türkiye de.
Eşit miktarda paylaşmaya verilen addır.
epik lan epik. hele o kız kardeşlerinin performansı mükemmel lan hiç beklemezdim o kadından...
6.bölüm gerçekten keyifli zaman geçirmeme vesile oldu bu hafta. keşke devamı hemen gelse de izlesem ddedirtti, damağımda bıraktı tadını. gerçekten güzel gitmekte şu aralar, umarım bu seviyenin altına düşmez uzun süre. güzel bir çizgi yakaladılar. üstelik artık tahsin özdemir de olayın daha içinde. ali ihsan varol, sen neler karıştırıyorsun ?

edit: ayrıca sıla hasreti çeken bu gariban erasmusa; hasretini çektiği beykozundan manzaralar, özlediği caddeleri ve en önemlileri beykoz sahili ve beykoz çayırını gösterdikleri için teşekkürler...
bir sana bir banadır. ama bazıları bir sana iki bana ya da üç bana şeklinde algılar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar