bugün

hos gelmistir. bekliyoruz yazilarini.
"şerefsizler kan gölünde boğulacak, hainler geberdiğinde sarılacak bayrakları olmayacak"

gibi anlamlı bir sloganı sözlük literatürüne soktuğu için şükranlarımı sunduğum yazardır. haybeye konuşmaz, tüm entrylerinin altında bir link mevcuttur. gerçekçidir, duyarlıdır, milliyetçidir.
başlıkları alt alta okumayı çok seven yazardır. sözlüğün matematiğine göre 20 entryden birisini bu başlığa girmektedir. azmi için ayrıca tebrik ettiğim yazar.
(bkz: tespitkar)
çalışan yazar. tanımıyorum ama entrylerini takipteyim. tebrik ederim.
internette takip edilebilecek tüm faydalı siteleri bildiğini zannettiğim yazar. verdiği linklerle bazı konularda ciddi fikir sahibi olunabilir, tabi girdiği entrylerle de.
son zamanlarda yazdigi entrylerle dikkatimi cekmis iyi yazar
herkesin kandilini tek tek kutlayan kişi,,,
"abi otur da, iki ihlas iki fatiha oku" diyesim gelir kendisine...
ama demem, okumuştur belki de...
an itibariyle kandil mesajı bana da ulaşmış, kandilimi kutlamış yazardır. yalnız yaşını bilmediğimden kimin kimin elini öptüğünü bir türlü çözemediğim için çamura yatıp asla parasını göndermeyeceğim, duymazlıktan geleceğim durumdur. niyetini bilsem öptürür müyüm elimi hiç kardeşim, hemen fişi çeker offline olurum. hayır pinti değilim, yalan. ama şimdi duyan gelir, duyan gelir, strabismus elini öpene para veriyomuş diye. bundan mütevellit kendisine ödemeyi artı oylamayla yapmayı planladım.****
an itibariyle türkülere takmış olan yazar. her yöreden türküyü sözlük okurlarının beğenisine sunmakla meşguldur.
sözlüğe faydalı olmaya çalışan tebrik edilesi yazar.* devamını bekliyoruz.
sözlüğe türküleri katmasıyla renk getirmiş yazar, devam ede...
(bkz: türkü türkü türkiyem) insanı.allah kolaylık versin.
an itibariyle yurdumuz türkülerini sözlükle buluşturan, sözlüğün kalitesini artırmak, veritabanını genişletmek adına en çok uğraşan yazarlardan biri. yazar olduğum ilk günde kızdırdığım sözlük yazarı.
aynı zamanda bu adla bir rapçi de mevcuttur.
haftada yüzlerce entry girip ve hepsinin de içini doldurmayı basaran nadir yazarlardandır kendileri...
taze baba, ufacık, tefecik, mini minancık bir bebek sahibi yazar. şuan mutluluğu tavan yapmış insan. kendisine ufaklığın kokusunu içine çekmesini, minik ayak ve ellerini sevmesini öneriyorum. işte o zaman yeniden doğacaktır.
yumuk yumuk elleri, fellik fellik gözleri, nanik nanik bakışları olan bir bebek sahibi yazar. kendisine ufaklığın pipisinin menziline girmemesini öneriyorum. işte biz o güüün tükeneceğiiiz.
(#703155)

"hiç bilenle bilmeyen bir olur mu" sözünü her daim akıllara getiren genç baba. badireye bir bahadır armağan etmiştir sağolsun.
düşünsel olarak taban tabana zıt olduğumuz ve bu zıtlıklar sayesinde tanıştığım, tartışabildiğim birşeyler bilen ve bunları paylaşmaktan korkmayan usluba önem veren ve iyi uslubu hak eden yazar arkadaşımız.
dün en çok oylama yapanlar listesinde 1538 oylama yaparak oylama butonuyla bütünleşen yazardır. artık anlamlı ve içi dolu yazılar yazmanın yanında diğer aktivitilere de gönül verdiği aşikardır.
(#714273) kendi rekorunu 1916 oya çıkarmış yazar. (bkz: atom karınca)
ogluna karadir kaslari ni soyleyip, turku sever bir evlat yetistirmesini temmenni ettigim ucuncu nesil, incelikli, vatan sever yazar!
anadan babadan duyma bilgilerle değil de gerçekten bilgi içererek olayları yorumlayan, her konuya süper açıklamalar yaparak bizi aydınlatan, severek takip ettiğimiz, sevdiğimiz uuser.*
yazdıkları bazılarının nefsine ağır geldiği için taşlanacaktır tabi ki.
barafranca.gen.tr adina aile kurulmus olan kisi. *
baba olarak kutladıgı ilk bayramı olan, bu sebeple mutluluktan gözlerinin ısıldadıgını düşündüğüm yazar baba. * * * * * *
güncel Önemli Başlıklar