bugün

çomarlığı sadece muhafazakar kesime yaftalayanlar iyi okusun. Bu da diğer tarafın çomarı işte
e kolayı var, mesela benim de bulunduğum bir ortamda (kafe olur, toplu taşıma olur, park olur, avm olur) kapalı bir bayana karşı bu moral bozukluğunu dillendirebilirsin. garanti veriyorum birkaç dakikaya kalmaz moral bozukluğun temelli olarak geçecek, artık daha mutlu, rahatlamış, kulak memesi kıvamına gelmiş bir insan olarak yarınlara merhaba diyeceksindir.
şu mübarek ramazan günü en bel altı en iğrenç küfürleri edenler alt tarafı "moral bozulma" serzenişine karşı cihat ilan eden kapalı kadıncı tipler.
bak sorsan oruçludur şu iki önceki terbiyesiz.

tanım: karşı karşıya olduğumuz canilere karşı çok yetersiz bir eylemdir.
troll kokusu alıyorum.
e bakma. zaten sen bakma diye kapalı.
oyunu bozan sensin ama şimdi kabul et.
5 para etmez insanların hastalığıdır.
din yoksunu gavat.
beyni boş kalbi çirkinliklerle dolu bireylerin sorunudur. nefret etmekten başka işleri yok demek ki..
allah kurtarsın.
Moralin değil de zihniyetin bozuk, kinin allahısınız deyip bu kadar kin kusmakta ayrı bir tutarsızlık.

spoiler
kinin allahısınız ulan. kabataş yalanı gibi inanılmaz erotik bir fantezi üretecek kadar azgınsınız. sizin gibilerden her tür yalan, siddet, ahlaksızlık beklenir. işte bu yüzden moralimizi bozuyorsunuz.
spoiler
Hobini fobi yapabilirsin aman dikkat et. *

Örtülü kadın, kimliğini henüz tanımamış ve tanımaması için yapılan bu baskı, ona din bunu emrediyor diye yutturulmuş kadındır.

Bu açıdan baktığım için ben de rahatsız oluyorum ama yapacak bir şey yok.
Kendini aydınlatmakla yükümlü her birey, aydınlıktan kaçıp örtünmekle değil.

Edit: kapalı kadınları namuslu, açık kadınları namussuz olarak etiketleyenler tarafından eksilenmiş.

Sizin namus algınıza turp sıkayım beyinsizler.
Ya bu neyin kafası, özenilen avrupada takkesiyle doktor hasta görüyor üstüne bir de tv ye çıkıyor, feraceli akademisyen tvde demeç veriyor, abd de yakın zamanda başörtülü bir kızımızın ismi uzaydaki bir oluşuma verildi buluşundan dolayı.
Ama sanırım önce kafadaki Avrupa amerika algısının değişmesi lazım, gerçek senin bildiğin gibi değil 'salak'.

(burdaki salak kelimesi hakaret amacıyla söylenmemiştir, başka bir kelime ile tanımlanamadığı için bu tür kafaya sahip olanlara 'salak' denir ancak.)
Kadınları, kızları, insanları kategorize etmekten vazgeçemeyen faşist insan düşüncesidir.
isteyen çevredekilerin “öcü görmüş gibi” kinayeli bakışlarına maruz kalmadan kara çarşafla gezebilmeli, isteyen tacize tecavüze uğramadan gece sokakta mini eteğiyle, shortuyla yürüyebilmelidir. Tahammül eşiğimizi yükseltmeyi, ve tüm bireylere saygı duyarak kategorize etmeden bakabilmeyi öğrenmeliyizdir.
Verdigimiz rahatsizliktan dolayi özür dilemiyoruz.

"Kininizle geberin.."
Normaldir. Çünkü tüm erkeklerin "sapık" olarak kabulüdür.
Kolayı var psikoloğa git.
bu entryi başlık açan kişinin psikolojisi ile açıklamak daha doğru olur sayın insanlar. genel olarak ruh hali bozuk bir karakterden lüzumlu ve savunduğu şeye paralel görüş sergilemesi beklenebilir değildir. avrupa diyor gelişmişlik diyor insanların giyimine karşıyıor bu ne perhis ne lahana turşusudur.

bu başlığın açılmasına sebeblerden bir diğeri ilgi çekmek veyahut sözlük yazarının yaşının ufak olmasıdır.
insan insanlığını bilmeyince başkalarının işine karışırmış. Bence herkes kendini bilmeli gardaş. inanç meselesi
daha herkesi giyindiği gibi kabul edemiyoruz. bu kafayla neyi, hangi sorunu çözeceğiz.
bakmazsın o zaman arkadaşım isteyen istediğini giyebilir yada giymeyebilir.
ama keşke şu kapalı kadına gösterilen saygı bana da gösterilse.
zira kapalı olunca iyi açık olunca kötü olunmuyor.
Karının kızının götünü başını açıp dolaştırırsın o zaman. Kapalıda karından kızından rahatsız olur.
Annem de kapali.. Gordukce icim aciliyor..
kapalı kadın görünce değilde, kapalı bir kadının açık bir kadına değişik bir biçimde baktığını görünce moralim bozuluyor. tam tersi için de geçerlidir.
Başkalarının dusuncelerine , özgürlügüne karisan yazar beyani. Özgürlük diye kicini yirtar birde boyleleri. Sanane arkadasim milletin inancindan , giyiminden kusamindan sanane? Özgür bi ülkede yasamak istiyorsaniz ilk su dusuncelerinizden kurtulun.
Bazı Sözlükçülerin neden bu kadar mal olması. Lan arkadaş rahatsız oluyorsan sıç, bokunla oyna.
herkesin inancina gore giyinmesini neden moral bozar ki. nasil rahat ediyorsa oyle giyinir cikar. sende moral bozuklugunla kalirsin oyle.
kapalı değil de kafasız kadın görünce gerçekten insanın morali çok bozuluyor.