bugün

entry'ler (995)

pi sayısı

dünya üzerindeki tüm sayılar, (her ne demekse) biz ona rasgele sayı dizileri diyelim, sadece pi sayısı içerisinde değil kendisini tekrar etmeyen tüm irrasyonel sayıların içerisinde bulunabilir. e çünkü sayının virgülden sonra sonu yok. dolayısıyla bu sonsuzluk denizinde bir yerlerde mutlaka aradığın sayı dizisi mevcuttur.

pi yi değil kök 2 yi dene, kök 3 ü dene yine bulursun

selman öğüt

biz bunları kitaplarımızda hep yazdık.
(bkz: #37114776)

https://twitter.com/AkpCo.../1235230544457355264?s=20

mert mekatronik

(bkz: kanalıma abone olmayı unutmayın)

binlerce şeyhin bir akut köpeği kadar faydası yok

akp başta olmak üzere ülkede kutuplaşmadan ekmek yiyen herkes size ve sizin gibilere minnettar tuna hanımcığım. sizde ki bu üstün zekalı muhalefet olmasa sayın reisimizin hali nice olurdu. sen bu lafı edince tüm tarikatçılar bi aydınlanma yaşadı

bu önermeyi yapan kişinin bu ülkeye bir akut köpeği kadar faydası var mı acaba? veya bahsettiği tarikat bilmemnesinden daha fazla ne gibi bir faydası var.

cevap: yok!!!

tanım: rte nin gökte ararken yerde bulduğu bir adet düşük zekalı sekülerin tamamen gereksiz bir provakasyonu. bu kafayla devam edin. siyasal islamı başımıza bela eden sizin gibiler tükenmeden bunlar gitmez.

dünya demir yolu ağları haritası

gelişmiş ülkelerin parayı betona ve asfalta gömmediğini gösteren haritadır.

(bkz: yol yaptı)
(bkz: ama akp yol yaptı)

geceye bir alfa bırak

görsel

çocukluğunuzun en güzel çizgi filmleri

çocukları pistten alalım.

(bkz: clementine)
(bkz: he man)
(bkz: les mondes engloutis) , kayıp dünyalar
(bkz: calimero)
(bkz: duck tales) , varyemez amca
(bkz: nils holgerssons underbara resa genom sverige) , nils ve uçan kaz norton

thy nin 80 yöneticisinin kartal ihl mezunu olması

kadrolaşma, yandaş kayırma, hemşehricilik, mezhepçilik ve neticesi olarak rüşvet, yolsuzluk, hukuksuzluk vs halkının eğitim ve ahlak seviyesi pek yüksek olmayan ülkelerin maalesef ki bir gerçeğidir.

herkes elinin uzandığı kadar çalar, bal tutan parmağını yalar.

yirmi sene evvel
(bkz: mehmet moğultay)

bugün bunlar. bir kanaat önderinin dediği gibi

(bkz: bokunuzda boğulun)

meslek lisesi mezunu birini ciddiye almak

sen alma ayı diyerek başlığı açtığımda zaten ilk entry numarasının 2 olduğunu gördüm ki zaten çokça zaman önce ciddiye değil donuza aldığım birisinin saçmalaması.

bu arada meslek lisesi mezunu birisi olarak şunu da belirteyim günümüzde meslek lisesi mezunu olup da (eml ve sağlık meslek için konuşursak) iş bulamama ihtimali olacak birisi olduğunu sanmıyorum.

kamerun un türkiye ye vizeleri kaldırması

bir de dışişlerimizin etkisizliğinden, lobi faaliyetlerini beceremememizden şikayet ederler. siz anca muhalefet ededurun. 40 yıllık hayal gerçek oldu.

bugün kamerun yarın isviçre...

siz konuşursunuz, ak parti yapar.

balkondan halı silkeleyen üst kat komşu

size 4 sene kadar önce bu tür bir komşuyu nasıl dize getirdiğimi anlatayım.

2. kattayım ve üzerimde artık menopozdan mıdır yoksa başka bir rahatsızlığı mı var bi tane temizlik hastası manyak mevcut. hasta karı (evet hak ettiği hitap bu) her gün ama istisnasız her gün halı silkeliyor. ve bunu mevcut bütün pencerelerden gerçekleştiriyor. ne güzellikle söylemem ne de bağırıp çağırmam maalesef ki kar etmedi.

gittim 1 teneke siyah ve yoğun kıvamlısındangres yağı aldım. benim pencerenin üstüyle bu manyağın penceresinin altında kalan dış cepheyi uzun saplı fırça yardımı ile yağladım. o gün bu gündür değil halı, kilim; mendil bile silkelemiyor.

türkiye ne zaman teröristle masaya oturur olmuş

çok doğru bir laf. katılıyorum

megri megri, ay em egrii

migros un başörtülü çalıştırmama kararı

tuncay özilhana ait bir işletmeden demokratik ve etik bir politika izlemesini beklemek fazla iyimserlik olurdu zaten.

(bkz: anadolu holding)

bu sene elektriğe başka zam yok

insan da psikolojik olarak zannediyor ki 1 sene daha zam yok. ulan bu sene dediğinin iki ayı kalmış zaten. ocak da vazelini hazırlayalım mı sen onu söyle

fındık ezmesinin 16 lira olduğu ülke

dünya fındık üretiminin %70'ini gerçekleştiren fındığın anavatanı olan ülkedir.

her zamda rte yi suçlayan tip

ekonomideki kötü gidişin ve dolayısıyla zamların gerçek sorumlusu olan tibet'in ruhani lideri eli uzun yolsuz dalay lama'yı göremeyecek kadar cahil tiplerdir bunlar.

cadı sila

ergenlik yıllarımın cinsel objesi. bi de beverly hills teens den bianca vardı. uğğvvvvvv beybi

ofansif mizah

orospu çocukluğunun farklı bir şekilde ifadesi. misal bu başlık altında verilen görsel örnekleri yapan kimseler. gördüğünüz yerde sorgu sual işine girmeden bu bokları düşünen beyinleri sikilmek suretiyle mizah denilen kavramın bu tür bir şey olmadığı öğütlenmelidir.

ölü bir çocuk bedeni üzerine aklınca espri yapan mahluk, eğer açık kimliğini bileyim seni özel projem yapmazsam cümle alem benim hakkımda mizah yapsın.

30 eylül 2019 metrobüste kadın terörü

abi %97 oranında hatalıdır. O orospu çocuğu lafının peşi sıra sağlamından bi tane oturtmalıydı. Karı da biliyo kime çirkeflik yapacağını. Yoksa ağzını yüzünü sikiverirler normal şartlarda

balıkesir de polise atar gider yapan kekolar

kahraman polisimiz karşısında eşi siyah transportırla kaçırılarak kaybedilen ve "kocam aylardır nerede" diye ağlayan bir kadın olmadığından olsa gerek bu şekilde mülayimce müdahalede bulunmuştur.

e onlar da biliyor kime nasıl davranılır. dövülecek, biber gazı sıkılacak garibanlar dururken böyle müptezellerle niye uğraşasın değil mi polis amca