bugün

balıkesir gökçeyazı mevkiinde otobüsleri alev aldığı için 5 yolcunun canlı canlı yandığı otobüs firması.

https://www.youtube.com/watch?v=FzW2gU7mIbc
Son zamanlarda bokunu çıkaran firma. Geçen aynısı kuzenin başına geldi Araçtan dumanlar falan çıkmış video attı.
Daha dün dedim bedava bilet verse alınmaz diye bugün arabada yangın çıkmış beş vatandaş hayatını kaybetmiş. Milletin 48-50 TL’ye gittiği yere 30 TL’ye gidiyor ama arabalar leş saatlerine uymak yok personel Allah’a emanet sonuç ortada. Yazık. Evet.
görsel
Lahmacunu dana kıymasından yapıyorlarsa bende o firmayla gideceğim. Pamukkale firmasında kruvasan yiye yiye midemizi ovuşturuyoruz yetti gari.
içli köfte ikramları süper.
ankara-kayseri arasında köy dolmuşu gibi çalışan firma.
diğer yerleri bilmiyorum.
Bir (bkz: öz hakiki kamil koç) firması değildir.
çay ve kahve ikramını bitirmişler. üzdü.
Hezimetinden memnun olmayanlara göre kamil koyundur.
son zamanlarda kaliteden hissedilir derecede ödün veren otobüs firması. çay ve kahve ikramını kaldırmışlar. bu bayram tatilinde ise istanbul samsun arabasında yol ortasında arıza vermiş ve 1,5-2 saat gecikmeye neden olmuştur. kendini check up etmesi gereken firmadır.
Türkiye'nin ilk kara yolcu taşıma şirketi Kamil Koç 93 milyon dolara Alman Flixmobiliy'e satıldı.
https://www.sozcu.com.tr/...amil-koc-satildi-5292959/
Almanlara (Flixmobiliy) satılan otobüs firması. artık otobüslerde hostes olarak sarışın helgalar görebiliriz.
Bence iyi olmuş. Eğer alman iş disiplini gelirse tadından yenmez.
2013 yılında actera grup'a satılmıştı şimdi ise alman şirketi flixmobiliy'e satılmış. bu arada ucuza gitmiş.
Bumerang puanlarıyla gönlümü fethetmiş son dakikada otobüsü iptal ederek de epey kafamı bozmuş firmadır. Ne iyi diyebiliyorum ne de kötü. Sabah kalkıyorsun bakıyorsun ki otobüsün iptal olmuş. Ee insanların işi gücü var kardeşim kendilerine göre bir planları var. iki oldu bu iptal ettikleri. Daha da güvenip almam.
Şu mazot fiyatları ve uçak rekabeti ile hiç bir firmanın işletme maliyetlerini karşılaması mümkün değil güvenmeyin binmeyin hertzden araba kiralayın gidin.
Olm kaç gündür bi kaç şehir gezdim bu firma ile,

Ama zannımca sıcak içecek servisi kaldırılmış.

Yoksa bana mı öyle denk geldi, beleş kahve içemedim.

Soğuk çay içe içe bi hal oldum.

Muavine sormaya da utandım kahve yok mu diye.
Bir ismail ayaz değildir.
Avrupalılaşmaya başlamış firma. ikramsız ucuz seferler (ki bir kek be bir soğuk çayın istanbul ankara arasında 20₺ olduğunu öğrendik sayelerinde), ekspres pahalı sefer, normal sefer vs gibi fiyat alternatifli seferlere başlamış. 66₺ ile 95₺ arasında değişen fiyatlarla istanbul ankara yolculuğu yapmak mümkün. Bir daha tercih eder miyim? Asla!
götü fena kalkmış nereden geldiğini unutan firma.
Kamil Koç Otobüslerinin kurucusu olan Türk iş adamı Kamil Koç. Bilecik 1968
görsel
Ellerin oldu...
türkiye' nin en eski şehirlerarası yolcu taşıma firmalarından biridir ama almanlara satıldı.
Uçak seyahatinin erişilebilir olmasından önce ilk 3 içinde bulunmuş otobüs seyati markasıdır.