1. 1.
  cinsel münasabet ceşitleridir uzakdoğu kökenlidir (bkz: eğlenelim öğrenelim)
  17 -1 ... eksi sozluk
 2. 2.
  3subat tarihi ile aktive olacak, diger adı Nyxem olan bilgisayar virusu. virüsün, Word, Powerpoint, Excel ve Acrobat gibi program dosyalarını sileceği belirtildi. siz siz olun, mailinizdeki kamasutra eklentisine sazanlamayın*
  5 ... sazan
 3. 3.
  hint sevişme sanatıdır tavside edilmeyen bi ilişki şeklidir...
  5 -2 ... legend
 4. 4.
  (bkz: bilinçsiz kamasutranın harakiriye dönüşmesi)
  11 -1 ... sıçtırtma lamasına
 5. 5.
  (bkz: burada yapılmışı var)
  9 -1 ... sex pistols
 6. 6.
  Cinsel birleşme çeşitlemelerinin sistematik olarak tasvir edildiği en eski ve ünlü eser Kama Sutra adlı Sanskrit klasiğidir. Çok daha eskiye giden bir takım yazmalara dayalı olarak M.S. ilk beş yüzyıl içinde yazıldığı sanılmaktadır. Yazarı olan Malanaga Vatsyayana, kitabında ağırlıkla genel toplumsal davranış ve evlilik konularına eğilmişse de Kama Sutra adı çağımızda adeta cinsel birleşme duruşlarıyla eşanlamlı kullanılmıştır. Kitabın cinsel aşkı inceleyen yedi bölüm ve otuzaltı altbölümü vardır.
  Birinci bölümde; Hint kültüründe evrenin yaratıcısı olarak bilinen Prajapati'nin, aşkın üç temel amacı olarak belirlediği Dharma (ahlaklılık), Artha (yarar) ve Kama'ya (cinsel aşk) erişmek için benimsenmesi gereken doğru yol anlatılmaktadır. Ayrıca bir genç kızın öğrenmesi gereken şarkı, dans, resim, beden bakımı gibi konuları da kapsayan 64 ayrı sanat türü açıklanmakta, erkeklere kadının çeşitli özellikleri üzerine bilgi verilmektedir.
  ikinci bölümde; kadın ve erkek türleriyle bunlar arasındaki uyum veya uyumsuzluklar anlatılır. Erkekler üç gruba ayrılırlar:tavşan, boğa ve aygır. Kadınlarda da üç tür vardır: ceylan, kısrak ve dişi fil. Erkeklerde ayırım Lingam diye adlandırılan erkeklik organlarının uzunluğuna, kadınlarda ise Yoni olarak bilinen dölyolunun derinliğine göre yapılmaktadır. Böylece boyutların denk düştüğü durumda üç tür eşit birleşme, denk düşmediği durumlarda da altı tür eşitsiz birleşme ortaya çıkmaktadır. Erkeğin boyutlarının kadına üstün olduğu birleşmelerin yüksek uyumlu olduğu belirtilir. Buna göre bir aygır erkekle bir ceylan kadının birleşmesi en yüksek uyumdur. En düşük uyum bir dişi fil kadınla bir tavşan erkeğin birkşmesidir. En doğru olanı ise, eşit türler arasındaki birleşmedir.
  Kitabın sonraki bölümlerinde sarılma çeşitleri, değişik coşkulanma yolları ve cinsel birleşme duruşları anlatılmaktadır. Yapıtın genel tarzı hakkında bazı alıntılar bilgi verebilir:
  Bir ceylan kadın üç türlü yatabilir: iyice açık duruş, esneme duruşu, indranın karısının duruşu. Başını alçaltıp orta kısmını yükseltmesi iyice açık duruştur. Bu durumda erkek girişi kolaylaştırmak için bir miktar merhem kullanmaktadır. Baldırlarını kaldırıp iyice ayırarak birleşmede bulunursa esneme duruşu söz konusudur. indra'nın karısının duruşundaysa bacaklar baldırlar üzerine katlanmış olarak baldırlar iki yana açılır. Bu duruş ancak belirli bir pratik sonunda gerçekleştirilebilir. "En yüksek birleşme için de kullanışlı bir duruştur.
  Kadın dört ayaklı bir hayvan gibi elleri ve ayakları üzerinde durur, aşığı da bir boğa gibi onun üzerine çıkarsa, buna inek duruşu denir. Bu durumda, normal olarak göğüslere yapılan her türlü hareket kaideye yapılır.
  Eğer erkek, onu eşit derecede seven iki kadının birden zevkine varıyorsa buna birleşik birleşme" denir. Eğer erkek birçok kadının birden zevkine varıyorsa buna inek sürüsü birleşmesi denir.
  Kitabın son bölümünde erkeğin yorgun ama coşkulu olduğu durumlarda kadının ne yapması gerektiği ve ağız yoluyla birleşme yöntemleri ile aşkın derecesi ve aşk geçimsizliği gibi konularda yorumlar sunulmaktadır.
  23 -2 ... nirvana
 7. 7.
  sanskritçe sevme sanatı, aşk kuralları olarak tercüme edilebilecek, dünyanın en eski ve en çok okunan, cinsel hayat, evlilik ve her tür kadın erkek ilişkisi üzerine hindu vatsyayana tarafından yazılmış kitap.

  Batı dünyasının tarih öncesi diye adlandırdığı çağda, şeyiyle kavgasını dindirmenin yollarını aramış bulmuş, hatta 8 şerit otoban döşemiş doğu dünyasının, aydınlanmaya giden yolun fiziksel tatmin işini halletmekten geçtiğinin bilinciyle, "yazalım şu işin olurunu, şeklini, sonra asıl işimize bakalım" diyerek yazdığı kitap.

  özellikle erkek beynini belden yukarılara çekerek, toplumun temel sorununu halletmiş eser.

  ingilizce tercümesinin 500 küsür sayfa olduğu gözönüne alınacak olursa, oldukça, hatta fazlaca detaylı bir kitap.

  erotik arzunun uyarılması, dokunma ve sarılma gibi pratiğe yönelik bölümlerden, eski sevgiliyle arkadaşlık tazeleme, ilk eş ile diğerlerinin yönetimi gibi sosyal bölümlere kadar herşey düşünülmüş. orijinali resimliymiş. ama eldeki baskılarda resimler kaldırılmış.*
  5 -1 ... caty blake
 8. 8.
  (bkz: kelebek gibi ucar ari gibi sokarim)
  10 -1 ... murphy
 9. 9.
  cep telefonları için 9 farklı pozisyon gösteren birde uygulaması olan hede.
  3 ... cakirkursat
 10. 10.
  aynen yaşanmıştır
  sene 2002
  yer bodrum
  karada marina
  mağaza işletmeciliği görevinde bulunuyorum. home theatre sistemleri kuruyoruz.yatlara yazlıklara evlere..
  akşamları tabi eğlence gırlaaa..
  arap kökenli bir bayan geldi ama esmer güzeli.gayet rahat giyinmiş.afet bişiiii
  kamasutra isimli dvd filmi istedi benden. okadar rahat istedi ki o değil ben utandım açıkcası.
  uzakdoğu seks öğretisiymiş meğer ne bilim bende o zaman öğrendim.
  (bkz: cahillik işte)
  16 -1 ... kirmizi baslikli kiz