bugün

bir de vurdurmayı denemek lazım tahrik etmiyorsa.
Birazdan çıkarıp masaya vurabilir.
Pislik bir eylemdir.
Ancak pislik barzoların alacağı hazdır. Psikopatlığın, ataerkilliğin (yarrak taparlığın), şiddetin kutsandığı bir toplumda yaşıyorsanız kadına şiddet, kadını öldürmek falan çok normal karşılanmaya başlar. Tüm kadınlar fahişedir, annem hariç diyen incellerden farkınız yok maşallah. Düzenli olarak dr. Redpill denilen manyağı mı dinliyorsun hajum?

Bu kadın döven ödleklerin hemcinslerine el kaldırmaya da götü yemez btw. Ha islam ülkelerinde kadın kırbaçlayan vandallar ha bunlar. ikisi de aynı bokun laciverti.

Bir de o benim kocamdır döver de sever de diyen tırlatmış kadınlar var ki sormayın. Öğrenilmiş çaresizlik ve aşağılık kompleksi nelere kadir.. Bir anne, oğluna kadınlara değer vermeyi öğretmiyorsa geleceğin sapığını, psikopatını yetiştiriyor demektir. Toplumumuzdaki en büyük sorunlardan biri de bu oğulcu anneler. Kocalarından aşk görmedikleri için oğullarına resmen aşık olan anneler... Oedipus kompleksinin ekmekle dibinin sıyrılmış haline sık sık şahit oluyoruz maalesef.

Ve de çocuk büyütmenin sadece annelere ve onun akrabalarına ait olmadığını anlasa keşke bu toplum.
O.çocuğu dövmenin verdiği hazdan daha muhteşem olamaz. Umarım birgün seni de döverek birileri bu hazın doruklarına ulaşa bilir. Kim bilir Dünya küçük belki o hazzı bendeniz yaşar.
Böyle mi panpa
görsel
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı).
annende bir kadın,öyle düşün.
ya siktirin gidin aq.
Valla şu dövmem diyenler acaba karınız bacınız kızınızı birinle bassanız gene dövmezmisiniz.
Süzme oru*pu çocuğuyum demenenin alternatif yolu.
açılan başlık zevk için kadın dövmeye işaret ediyor...

bu bir şerefsizlik belirtisidir..
kadın dövmekten haz alan insanı dövmek!!!

işte insana haz verecek olan budur bence...

şerefsizsiniz oğlum.. sıkıyorsa bir hemcinsini döv de görelim.
sözlüğün bok yoluna gitmiş olduğunun göstergesidir. ulan bi relax.
Kadın döveni dövmenin verdiği hazzın yanında lafı bile olmaz.
seks içerisinde de şiddete karşıyım ben. seks ile şiddetin hiçbir bağlantısı yoktur.
Seks anında dayak yemek istediğini söyleyen bi sürü kız tanıdım. dışardan bakınca hanım hanımcık dediğiniz kadınlar bile bundan zevk alıyor, ama sadece seks anında. Bizim aq salağı bazı erkekler bunu seks dışında da yaptığı için bu başlık altında yazarken herkes çekiniyor tabi.
başlığa boydan girdiğimde alacağım hazdan elbetteki fazla değildir.
Siki kalkmayinca elini kaldirip da haz almaya calismis demek ki. Bircok erkek evde karisini tatmin edemiyor. Ondan sonra da erkeklik iktidarini siddette ariyor.
Amk cocuklari.
hiç dövmedim bilmiyorum. ama bazen damarıma basıp bana kalbini kırdırttığı zaman bile, sonradan pişman oluyorum.
yanlız şunu da itiraf etmeliyim; bazen kadınlar o kadar gıcık o kadar sinir bozucu davranışlar sergiliyorlar ki bugüne kadar ciddi manada kafasını duvara yapıştırmam için beni tahrik eden sevgililerim oldu. ama hep kendimi frenledim. her iki tarafında selameti için en güzeli oradan, o ortamdan çıkıp gitmek.
kafayı mı yediniz olum siz.
Silmiş entryi, delikanlı ol da silme ya da böyle sikik şeylerle gelme amk. Bir de adamım diye ortalıkta dolaşıyorsunuz.
Kadın dövmesi dövme sevenler için iyi bir tercih olabilir onun haricindekilere karşıyız zaten.
Ümitcan nihayet güzide (!) Sözlüğümüzde.
güzel bir kadın vücudunun özel bir yerine dövme yapmak, erkek bir dövmeciye haz verebilir. gayet normaldir.

görsel
görsel
dövmecinin ustalığına göre değişen hazdır.