1. 1.
    (bkz: kayseri de yapilacak olan 32000 kisilik stadyum).
    -1 ... dejavu38
  2. 2.
    eyüp teki tekel binasını üniversite yapmıştır. ayrıca üniversitenin önündeki cadde de kadir has caddesi olmuştur.
    ... rommel
  3. 3.
    süleyman demirel in "at bakalım 1 milyon dolar kadir ağa" dediği hayırsever işadamıdır. kendi beyanına göre demirel in dostluğundan zarar eden tek insandır.
    1 ... qb1903
  4. 4.
    (bkz: kadir has üniversitesi)
    (bkz: kadir has center)
    ... wtasyh
  5. 5.
    kalp krizi sonucunda hayatını kaybeden iş adamı.
    ... junior
  6. 6.
    son yıllarda eğitim adına büyük yardımlarda bulunan güzel bir insandı, işadamı kimliğinden ziyade. kendisi artık eğitim dünyasına kazınan ismiyle hatırlanacak. ışık içinde yatsın...
    1 ... krmyrdsn
  7. 7.
    ömrünü hayır işlerine adayan ve kurucusu olduğu kadir has vakfına yaptığı 150 milyon ytl lik bağışla dünya malında gözünün olmadığını kanıtlayan, kayserili hayırsever işadamı...an itibariyle aramızdan ayrılmıştır, mekanı cennet olsun...
    ... ismini vermek istemeyen yazar
  8. 8.
    hayatını kaybetmiş hayırsever kayserili iş adamı.
    ömrünün son gününü, en büyük tutkusu üniversitesi'nde geçirmesi manidardır.
    kalp krizi vakası dolayısıyla amerikan hastenesine kaldırılmış ve hayatını kaybetmiştir.
    ... wtasyh
  9. 9.
    bugüne kadar başta eğitim ve sağlık olmak üzere birçok alanda ülkesine 600 milyon dolarlık yardımda bulunmuştur. öldükten sonra kıymeti bilineceği için, tüm türk halkından hakettiği değeri, saygıyı ne yazık tam anlamıyla göremedi.
    ... krmyrdsn
  10. 10.
    arkasında 10.000 öğrencisini bırakarak giden kişi. *
    "bu topraklara olan borcumu ödüyorum" adında bir kitaba sahiptir.
    cenazesi büyük ihtimalle c.ertesi günü yapılacak törenle defnedilecektir. *
    ... wtasyh