bugün

isa yı sattığı iddia edilen havaridir.
(#5412630) entry'siyle an itibariyle ince bir mizah anlayışına sahip olduğunu düşündüğüm yazardır... * *
pirize çivi sokup çıkartmakta rekorları bulunun kişi.
(bkz: #6275023)
birde judas diye bir çizgi roman vardı eskiden. fena değildi.
sırf açtığı geyik başlık yüzünden çaylak olduysa moderasyona teesüf ettiren yazar. ilkolkul mu burası nası bi ciddiyet bekleniyo ben anlamıyorum ki?
anladığım yazardır. *
anlaşılır yazardır.
ihanet eden , hain anlamında kullanılır.

bizim kitabımızda bu ünvana fazlasıyla layık kişilere örnek olarak (bkz: luis figo) (bkz: tanju çolak)
haşin'imdir kendileri. havalı da bir yazardır. *
(#7268111) entry'si ile benim saba tümer kahkahası atmamı sağlayan yazar.
Uzman teorisyen, cool ve dürüst sözlü şahsiyet.
sevdiğim, takip ettiğim, karşısında olan kişiyi dinleyen ve çok güzel akıllar veren yazar.
#6607163 numaralı entry sini okurken cem yılmaz izlediğimi sanmama neden olan yazar.
eleştiriye açık olmak bir erdemdir.

(#7571671)
oldukça olgun ve deneyimli gözükmesine karşın başlıkta yaptığı yanlışlığı eleştirildiğinde içine dert eden haliyle eleştiriyi aynı olgunlukla karşılayamayan, eleştiriye cevap olarak kinayeli ve mecazi ifadeler kullanarak göz dağı veren deneyimli yazar.
moderatörden torpilli.
(#7733015)

çiğköfte ile ilgili dersi yaşayarak almış, aynı acıyı bir daha çekmemesi için benden kendisine gelsin :

bugün yediğin hurmalar yarın götünü tırmalar
sözlüğün ağır abilerinden.
(#8179491)
gözü kısmayı bırak, amuda kalkıp baktım niye çözemedim resmi hocam. biraz sonra ekrana gres yağı sürüp yeniden denicem.
ilginç bir yazar, hoşgelmiş.
pinkerton ajanıdır kendileri.*.
kendisini tanıyor olabileceğimden şüphelenip tırsmış yazar.

(bkz: korkma lan söylemem)
(#8640850) bu entrysinden yola çıkarak rüya yorumcusu olduğunu düşündüğüm yazar.
hz.isa'nın 13.müridi, kendisi hz.isayı gammazladığını sanmış ancak çarmaha kendi asılmıştır. haindir, hristiyanlara göre 13 sayısının uğursuzluğu bu şahıstan gelmektedir.
açtığı başlık sayısı girdiği entry sayısından fazla yazar...*
güncel Önemli Başlıklar