bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  barcelona'dan madrid'e geçişi olaylı olmuş,sağ kanadı otoban yapan,frikikleri ayrı güzel,tekniği ayrı güzel,şimdilerde inter'de oynayan,her transfer sezonunda galatasaray için adı geçen,yaşı ilerlese de hala canavar gibi oynayan portekizli futbolcu.
  3 ... elendil
 2. 2.
  geçmişinde çok fakir olan futbolculardan biri olması sebebiyle diğer futbolculardan farklı olmayan fakat, en iyi yatırım yapan futbolcu olarak diğerlerinden farklı bir yol çizen ve barcelona'dan ayrılışından sonra düşüş yaşadığını düşündüğüm oyuncudur. çoğu zaman agresifliği yüzünden sergilediği gereksiz hareketleri sebebiyle kart gören ve portekiz milli takımından arkadaşı olan deco'ya kastı olan*, hafiften bencil yapılı futbolcu.
  2 ... kermitiye
 3. 3.
  euro2000de ingiltereye attıgı gol jeneriklerden çıkmayan interli futbolcu
  5 ... city walk
 4. 4.
  barca dan transfer oldugu donemde bir süt firmasının reklamında oynamış insan.barcalıların kendisine olan ofkesinden olsa gerek firma zarara girince,figo abimiz süt ürünlerinin yüzde 60 ını almıs ve firmayı iflastan kurtarmıştır.
  1 ... turbulans
 5. 5.
  tümer metin'in ispanya versiyonu.
  3 -3 ... altan
 6. 6.
  en verimli dönemlerini barça da oynamış olan, şu anda inter de top koşturan kanat oyuncusu
  2 ... armi
 7. 7.
  barça dan ayrıldığında kıl olduğum, karısı bir içim su olan futbolcu...barcelona-real madrid maçlarında nou camp ta çok tepki gösterirlerdi taraftarlar...
  ... i dont need that shit
 8. 8.
  futbol için;figo dan önce figo dan sonra dedirten mükemmel futbolcu
  2 -1 ... samaryum
 9. 9.
  asıl ismi:
  luis filipe madeira caeiro figo'dur
  1 ... samaryum
 10. 10.
  erhan güleryüz e çok benzeyen futbolcu.*
  3 ... uieat