bugün

türkiye'de değeri bilinmeyen süpersonik bir gruptur. böyle olunca sahiplenilesidir. kendine saklanasıdır. bu konunun çeşitli örnekleri için:
(bkz: boston)
(bkz: cream)
(bkz: fleetwood mac)
(bkz: grateful dead)
(bkz: jethro tull)
(bkz: the moody blues)
(bkz: the yardbirds)
aramızda kalırsa sevinirim sözlük.
faithfully ile insanı yamultan grup ötesi. içtenlikle dinlettiren harika insanlar topluluğu.
akşam akşam dibine düştüğüm grup yine. aldılar beni seksenlere götürdüler. ruhuma işleyerek. kendinizi yaşarken öldürmek istiyorsanız şöyle bir üçü bir arada tavsiyem var. dont stop believing, when you love a woman ve son olarak en içteninden faithfully...
eclipse albümleriyle severlerini kendilerine yine hayran bırakmışlardır.
uzun süredir devam eden kaban mont vs arayışlarım gitgide umutuzluğa dönüşmüşken, beğendiğim bütün parçaların sürekli giydiğim bedeni tükenmişken ve son olarak dün kar yağışıyla birlikte havaların gitgide soğumasıyla kederlere gark olmuşken son derece güzel ve bedenime uygun bir kabana rastladığım mağaza. üzgünüm 1 taneydi. ve 38 bedendi. ve ben aldım mutluyum, insana aradığını buldurma hissi veren bir mağaza bana göre journey.
arnel pineda gibi bir vokali bünyesinde bulunduran gruptur, steve perry' i aratmaz. neal schon sen nasıl bir adamsın, seperate ways gibi bir şarkıda o gitara takla attıran solon ile bizleri dumura uğratırsın.
2013 yılında hala deli gibi dinlediğim,harika şarkıları olan grup.
that game company tarafından çıkarılan ps3 oyunu. karakteri, çizgileri, müziği ve farklı yapısıyla öne çıkan bir oyun.
oyunun amacı birilerini yenmek, level atlamak ya da birşeyler kazanmak değil; adı üstünde yolculuk etmek, birşeyler keşfetmek. ps sahiplerine tavsiye edilir.
bayanlara yönelik bir hazır giyim firmasıdır.
hala efsane niteliğini taşıyan, büyük zevkle dinlenen amerikalı hard rock grubudur.
glee'nin epey ekmeğini yediği grup. çalmadıkları ünlü parçası kalmadı ilk sezonda.
yine bir gece hayallere dalıyorum ve yine kulağımda journey tınıları. öyle bir grup işte.
(bkz: rejoicer&bajka). ben olsam dinlerdim.
https://m.youtube.com/watch?v=RgKKgzVhMgY

Bunu da dinleyiniz.
That game company'nin bittiğinde üzen psikopat playstation oyunu. Geceleri dolu kafa oynanması tavsiye edilir.
felsefik derinliği bakımından aşmış oyun. sade, yalın ve karmakarışık.

--spoiler--

oyuna ilk girdiğimiz an bu ne saçma bir oyun diyorsunuz. büyük derinliğe doğru yürümeye balşıyorsunuz. gidilebilecek çok fazla yer var ama harita yok iz yok sadece yürüyüp zamanın geçmesini bekliyorsunuz tek başınıza.
biraz daha yürüdükten sonra küçük bez parçalarını toplamaya başlıyorsunuz ve bu topladıklarınız yürümenizden ziyade zıplatıyor varmak istediğiniz yere daha kısa zamanda varmanızı sağlıyor sizi. ve yürüyüp zıplamanıza devam ediyorsunuz.
koca gizemli derinliğe doğru kapıları aralıyorsunuz durmadan. bi süre sonra bir dost ediniyorsunuz yada sevgili yada karı veya koca.
bu sefer ikiniz yürümeye başlıyorsunuz, birbirinizi takip edip duruyorsunuz yolunuzu kaybettiğinizde işaret edip tekar yanyana geliyorsunuz destek oluyorsunuz koskocaman dünyada birbirinize ve en güzel tarafıda bez parçalarını toplamaya gerek kalmadan zıplayabilmek. dost sayesinde. bu arada küçük parçalar gitgide büyüyor ve boynunuza dolanıyor bilgelik nişanı gibi.
uçsuz bucaksız bu yerde bazen öyle serseri gibi dolaşamayacağımız zamanlar oluyor. gizli saklı ilerlememiz lazım yoksa darbeler alıp bilgelik nişanımız zedelenebiliyor. bu yollarıda başarılı bir şekilde geçtikten sonra son düzlüğe geliniyor.
son düzlükte daha hızlı olman gerekirken çok yavaş ilerliyorsun bir süreden sonrada zaten ömrün yetmiyor tükeniyorsun. dostunu yalnız bırakıyorsun hemde son düzlükte!!.
gözlerini kapattığın an buz gibi soğuk ve gözgözü göremeyecek kadar sisli bir ortamdayken gözlerini açtığın zaman güneşli şelalelerin aktığı pırıl pırıl bir dünyayı buluyorsun. oyunun en zevkli kısmı kesinlikle sınırsız zıplama hakkın var düşme korkun yok deli gibi uçuyorsun ve gürül gürül akan şelalelerin üstünden geçiyorsun. ve en sonunda büyük derinliğe kavuşuyorsun yanında dostunla beraber bu sefer iç karartan değil huzur veren bir beyazlığa doğru...

--spoiler--
tarif edilemez tecrübe etmeniz gerekir klişesini bana kullandıran oyun.
niye bizim ülkede çok tutmadığını anlamadığım grub.
Bir mark eliyahu eseri.

Yapma abi,alet ağladı.

(bkz: hakkını vermek)
Mark Eliyahu'nun ciğer deşen yapıtı.
Mark eliyahu nun, güzide eseri.
Orgazm yaşatacak düzeydedir.
https://www.youtube.com/watch?v=kz9JyjDnmfA

az once radyoda denk gelen eser.

as bayraklari as! bu cocuk cok yetenekli.
when you love a woman

https://youtu.be/idE1lsqG2Vc
Cog sevdigim bi hazir giyim markası.
Mark Eliyahu'nun efsane çaldığı parçadır. o müzik aletini götüme soksa o kadar acıtmazdı. helal olsun, çok fena çalmış.

http://www.youtube.com/watch?v=RgKKgzVhMgY