bugün

1-2 gün içinde aramıza katılacak olan 2.nesil sözlük yazarı . *

ayrıca henüz çaylak olmasına rağmen online yazarlar arasında gözükmeside enterasyon bi durum *

seri edit : yanında (ç) side varmış . ben günahını almışım ..
sözlüğün en neşeli ismi olacağı kesin, ilgiyle takip edin derim.
gerçek kimliğini deşifre etmemem gerektiğine inandığım, çok yetenekli bir müzisyen.
komik bir yazarımız. eğlendirici entryleriyle meşhur. (bkz: franz liszt) (bkz: emre şen)
rusya ile ilgili başlıkların altında adına sıklıkla rastladığım yazar...
alkışlıyoruz.

(bkz: rusya nın dünyaya kazandırdıkları)
birinci sözlük yılını kutladığım insanüstü.
hakan şükür'ü seven insan.
iyi yolculuklar denilesi yazar.
ben 'josef k' hakkında bir şey yazmadım diye isyan ettiren yazar.sonradan öğrendik ki jenufa olmuş josef k.
kafka' nın sabırlı karakteri.

--spoiler--
mahkemenin kapısında uzun süre boyunca sabırla bekler, kapının önünde oturan adamsa yerinden kıpırdamaz.
--spoiler--
bu aralar kendini oylamaya vermiş, şahin k ile bi alakası var mı diye düşündüren yazar..
(bkz: sahin k) *
teşekkür ettiğim yazar. *
şahin k, faruk k veya ismail yk ile bi akrabalığı olma olaslığı yüksek uuser.. * (bkz: soyadı aynı olunca x i tanıyo musun diye sorulması)*
klasik müzik bilgisi yüksek, kültürlü şahsiyet.
sol frame'i çılgın gibi klasik müzik başlıklarıyla dolduran yazardır. **
kafka'nın dava isimli kitabının ana karakteridir. josef k. bankada çalışan biridir. kitap josef k 'nın bir sabah kalktığında tutuklanmasıyla başlar ve olaylar çok ilginç bir şekilde gelişir.
çok güzel, okunaklı ve bilgilendirici entryler giren yazarımız.
selebriti edalı zengin yazar.
kimsenin yazmadığı başlıklara yazan aslan yürekli risalin.
bildiğin pompacı. izzet kaptan'a rakip olma sevdasında bir de.
elinden her iş geliyor bu adamın. kolpa mı kolpa. ümit besen edalarıyla bir de çay karıştırışı var ki aman sormayın, aman söylemeyeyim.

bildiğin arabeskçi! asdasdıjaksjdlaç.
http://images.google.com/...;um=1&sa=N&tab=wi

bu adresten de görülebileceği üzere, kendi kendini idol olarak seçmiş bir megalomanyaktır. uzak durulup kaçılması lazım. her an her şey olabilir.

(adresten nasıl görüldüğünü açıklamayacağım asdasdasdlkasşl)
kızların taptıkları sanatçı.

(bkz: 100000 years)
doğum günü imiş, kutlarız.