bugün

manchester city takımının kalecisi. 1987 doğumludur.
şimdilerde birmingham 'ın kaleciliğini yapmaktadır.
yeteneğini 2010 dünya kupası kadrosuna çağrılarak ıspatlamış kaleci. severek izliyoruz kendisini.
pes 2010'un en iyi kalecilerinden biri.
sakatlık ve özel hayatında ciddi problemler yaşamaz ve ölmez ise, gelecek 10 yılın en iyi kalecilerinden birisi ya da en iyi kalecisi olacağı kaçınılmaz olur.

severek izliyoruz.
ingiltere milli takımının euro 2012 de kalesini koruması beklenen kalecidir.
Rakip ceza sahasından kendi kalesine kadar koşup gol olacak topu çıkarmışlığı vardır. Böyle de azimlidir.
ingiltere milli takımının 4-5 yıldır kirkland , carson , green hatta 40 yaşındaki david james ile çözmeye çalıştığı kaleci problemini bitirmiş isimdir. Kale artık onundur.
manchester city ve ingiltere milli takımı kalecisidir.
oldukça iyi kalecidir. kendisini sadece euro 2012 maçlarını izleyip yargılamak cahilliktir ama kızamıyorum da, premier league yayınları digiturk'de falan. ama sırf sky 360'da yayınlanmış liverpool-manchester city lig kupası maçını izlemiş olmak bile yeter kendisinin olağanüstü reflekslere sahip olduğunu anlamak için. ha keza yine bu sene anfield'da oynanan ve 1-1 biten liverpool-city maçının 5-1 gibi bir skorla bitmesini de sağlamışlığı vardır, uzun yıllardır gelen en iyi ingiliz kalecidir kendisi. uzun yıllar derken peter shilton, gordon banks zamanları falan.
manchester city formasıyla leicester city maçında yediği abuk golle maçın 1-1 bitmesine ve iddaa'dan alacağım 2.250 lirayı hayallerimde bırakarak o günden beri kendisine uyuz olmama sebep olan yetenekli kaleci. olgunlaştıkça, tecrübe edindikçe daha iyi olacaktır.
An itibariyle italya-ingiltere euro 12 çeyrek final maçında kalesinde devleşmiş , üst üste harika kurtarışlar yapmıştır.
adaşım olan yetenekli kaleci.
Antipatik-artist hareketleri kendisine ilginç bir hava, piç bir görüntü katıyor.
andrea pirlo dan ders niteliğinde penaltı yemiş kaleci. üzücüdür, can yakıcıdır, kalp kırıcıdır ama haketmiştir.
karşısında apaçi ronaldonun olduğunu zanneden ingiltere'nin liseli kalecisi.pirlo reis böyle verir adamın eline işte.ayrıca senin yaşın kadar final oynamış bir oyuncuya böyle dil mil çıkarırsan çeker götüne sokarlar işte.sakinleşemiyorum amk.
pirlo'dan oğlum bak git tadında bir ayar yemiş ergen.

http://www.youtube.com/watch?v=JqzbYnjvI24
aptal bir kaleci olmasına rağmen ingiliz torpili ile oo çok iyi bu nidaları ile ortalıkta hakkında yazılar yazılan aptal kaleci. Dün italya forvetleri khedira'nın yunanistan'a yaptığı vuruştan yapsaydı eğer penaltılarda o şebekliği yapacak zaman bulamayacaktı ama kısmet işte ; sen maç boyunca götüne,başına çarpsın top kurtar sonra adamın hası gelsin seni eşeğin götüne soksun çıkarsın. Sana acıdıysam, filler kovalasın beni Hart. Beter ol pezevenk , kendini David Seaman sanan salak adam seni.
dil hareketleriyle penaltı kurtarmaya çalışan kaleci.
seni aptal herif demekten kendimi alamıyorum. herşeyi anlarım, balotelli ile cassano ile dalga geçmesini anlarım ; ama pirlo ya öyle spastik hareketler yapmasına anlam veremiyorum. ulan pirlo be, adamı on binlerce kişinin önünde böyle köpek götüne sokar işte. oh olsun pezevenge.
Fucking so hard esprilerine konu olabilecek kaliteli genç kaleci. Buna gol atmak fucking so hard ya da Fucking joe hart.
göt, bu herifte tam bir ingiliz piçliği var.iyi oldu..
Wayne Rooney ve roberto mancini tarafından dünya nın en iyi kalecisi olduğu idda edilen ingiliz kaleci. Birinin vatandaşı , diğerinin de teknik direktörü olduğunu düşünürsek pek objektif görüşler olduğunu söyleyemeyiz.
dün gece zlatan ibrahimoviç'den yediği gol sonrası muhtemelen evinden 1 hafta çıkmayacak olan ingiliz kaleci.
ibrahimoviç'in gazabına uğrayan kaleci.