bugün

entry'ler (232)

d smart

her şampiyonlar ligi haftasında uefanın yayın politikası gereği bir maçı sike sike naklen yayınlaması gereken platform.

gareth bale vs cristiano ronaldo

bale'nin ingiliz olduğunu sanan yazarlarında eleştirdiği kıyaslama.bale ingiliz değil gallidir.ona ancak britanyalı denilebilir.ha kıyaslamaya gelince çok yönlü bir oyuncudur tekniğide yerindedir.şuan avrupa futbol piyasasında en değerli iki oyuuncudan biridir.diğeri içinse (bkz: julian draxler)

kucağında çocuğu olan dilenci bir kadını sikmek

ıq su ayakkabı numarasından ufak olan kişinin uydurduğu hikaye.ramazanı alet etmeyin bari.

02 08 2013 eksi sözlük sikertmesi

bazı göt kıllarını sevindiren olay.
https://antik.eksisozluk.com/ operadan giriş yapılabiliyor.

koyun olmayan yerde keçiye abdurrahmançelebi demek

şu an yaşadığım durum.

jeremy stravius

1988 doğumlu fransız yüzücü.

macbook varken windows lu pc alan insan

facebook a feys demeyecek kadar bilgilidir.

öğrenince çok şaşırılan bilgiler

youtube de şarkı dinlerken url kısmındaki youtube nin tube kısmını silip yerine repeat yazıp yenileyince replay tuşuna gerek kalmadan ardarda istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz...

sergey şoygu

babası Türk annesi Rus olan Rusya'nın yeni savunma bakanı. Rusca,ingilizce ve türkçe bilmektedir.

jose mourinho

bazı futbol cahilleri tarafından abartılan menajer diye bahsedilen teknik direktör.istatistikleri:
-----porto kariyeri---
2003 - Portekiz Kupası
2003 - Portekiz Süper Kupası
2003 - UEFA Kupası
2004 - Superliga
2004 - Şampiyonlar Ligi
2004-2007 Chelsea FC
2005 - Premier Lig (95 puan, ingiltere'de rekor)
2005 - Carling Cup
2005 - Community Shield
2006 - Premier Lig
2007 - FA Cup
2007 - Carling Cup
2008-2010 Inter Milan
2008 - italya Süper Kupası
2009 - Serie A
2010 - Serie A
2010 - italya Kupası
2010 - Şampiyonlar Ligi
2010 Real Madrid
2010 – Real Madrid ispanya Kral Kupası
2012 Real Madrid 2012 – Real Madrid La Liga Şampiyonluğu
adam gerçekten abartılıyormuş. ne desek boş..

akp yargıya müdahale etmiyor

(bkz: yargıya gerekli talimatı verdik)
hayal olan ifade.

nemanja bjelica

fenerbahçe ülkerle imzalamış olan power forvet.

direnmantık

doğrusu #direnmantık.rte'ye karşı başlattığım kampanya.sonuna kadar seninleyiz mantık.asla yanlız değilsin.

şakirpaşa

0-25 yaşımın geçtiği olaylardan uzak olursanız kimseye bir zararının olmadığı adana'nın kayıttaki en büyük mahallesiydi.200000 yakın nüfüsu vardır.bölündükten sonra bünyesinde 4 ayrı mahalle çıkmıştır.
1.ova mah.
2.Uçak mah.
3.onur mah.
4.şakirpaşa mah.

tuvalet sırasında arkadaki bayana jest yapmak

kızlar genelde lavaboya sıçtıkları için olma ihtimali sıfırdır.

yaran dükkan isimleri

aralıksonu ocakbaşı...

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

excel e kod yazılabilmesi.denemek isteyenler için alt+f11

volkan demirel

bir fenebahçeli olarak siktir git biraz kilo ver dediğim kaleci.o kadar hantallaşmışki adam şut çekiyor,gol oluyor santra yapacaklar bizim ki daha yeni atlıyor.hele bir de onun kontrolünde gol olan şutlar varki neyse hiç girmeyeyim o konuya...

yönetim bilişim sistemleri

mezun olduğum bölümdür.tanımı tamamladıktan sonra içeriği dolduralım.cumhuriyet üniversitesi ybs den mezun biriyim.bir çok yazar mesaj atmış nasıl bir bölüm iş olanakları nasıl diye.aslına bakarsanız kendinizi geliştirmenize paralel olarak çok rahat iş bulacağınızı düşünüyorum.ve bunlara yaşadığınız(yaşayacağınız) şehirin gelişmişliğide eklenince iş bulma olasılığınız çok daha artıyor.ben biraz kendi bitirdiğim üniversiteki bölüm üzerinden konuşayım.aranızda c.u tercih etmiş arkadaşlar var ise şimdiden geçmiş olsun.öğretim elemanı konusunda oldukça yetersiz bir bölüm.adam akıllı dersini anlatacak sadece bir hoca mevcut o bölümde.duyumlarıma göre o hoca da doçenliğe hazırlandığı için pek ilgilenmez olmuş öğrencilerle.hele bir hoca var ki onun sizden öğreneceği çok şey olduğunu düşünüyorum.bazı hocalar yerinden kalkmadan görsel programlama,grafik animasyon dersi anlatırki akıllara zarar.bir anımı anlatayım size hocalar konusunda yardımcı olsun diye:

2.sınıftayım.görsel programlama diye bir ders var.final sınavı yapılalı 4 gün olmuş ve hala sonuçlar açıklanmamış.hocanın yanına gidilir.kağıtlar okunmuştur alınan not beklenen nottan az geldiği için kağıt kontrol edilmek istenir.hpcayla beraber kağıda bakılır.kesinlikle doğru olduğunu düşündüğünüz bir cevabınızın üzeri çizilmiştir.neden diye sorulunca sen bu yolla yapmışsın ama bu kod yaptığın yolla çalışmaz denmiştir.hocanın bilgisayarında uygulamaya girişilir.ve nasıl olduysa kod çalışır.hoca kem küm eder.kağıdı değiştirmez.bunun sonucunda sınav kağıdının sahibi arkadaşla hoca arasında geçen dialog:

-hocam ben bölümü bırakmayı düşünüyorum siz ne dersiniz(iç ses:seni gibi hocanın amına koyim)
- bırak oğlum hayatta bazen risk almak önemlidir...
işte böyle hocalardan eğitim alacaksınız benden söylemesi...

bir olay daha:

mezuniyet için balo salonu arayan arkadaşlar sivasın yerlilerinden olan bölüm başkanının yanına giderler hocam nerede yapalım baloyu diye sorarlar.hocanın cevabı:

-belediyenin düğün salonunda yapın.bu cevabı veren bölüm başkanı evet....

neyse çok konuştum benden size tavsiye c.u yazmayın.

aykut kocaman

türkiye ligine gelse ligde kalmak için akhisar la mücadeleye girecek olan takımdan (hem de 10 kişi oynayan takımdan)ikinci yarı boyuncu baskı yiyip maçın en iyi oyuncusu salihi oyundan çıkarıp takıma bate borisow gibi bir takıma gitse takımın yıldızı olacak selçuku sokan taktik dehası.seneye bate borisow bu dehayı kesinlikle takımın başına geçirmeli ve tüm uyku sorunu çeken insanlığa bu iyiliği yapmalı.