1. 1.
  2008 nba drafti nda 4. sırada seçilmesi beklenirken 11. sıraya kadar düşmüş , çiçeği burnunda indiana pacers oyun kurucusu.
  ... ariel
 2. 2.
  seneye portland trail blazers forması giyecek olan guard . brandon roy un kopyalanmış versiyonu.
  hatırlatma: jarrett jack, brandon rush ve josh mc roberts indiana yolunu tutarken ike diogu ile beraber oregon a kaymıştır bu eleman.
  ... serander
 3. 3.
  2008 las vegas yaz liginin mvp si. oynadığı maçlarda 29.8 sayı ortalaması tutturup oha dedirtmiştir.
  1 ... kanye
 4. 4.
  summer league mvp'si olmuş portland trail blazers oyuncusu. kesinlikle bir oyun kurucu değil takip ettiğim maçlardan anladığım kadarıyla. combo guard olarak değerlendirilebilir, yani maçın bazı kısımlarında 1 numaraya kaydırılabilir, ama ilk 5'e kafadan oyun kurucu olarak sokulması büyük yanlış olur, ki portland koçları da bu durumun farkındadır herhalde. yaz ligi'nde bile asist/top kaybı oranı havalarda gezinmekteydi, nba'de uçar herhalde. sayı atma konusunda hiç güçlük çekeceğini zannetmiyorum, adam sayı atmak için yaratılmış o belli. drive'ı sağlam, şutları vasatın üzerinde. sağlıklı kalmayı başarırsa, bir kaç sene içinde çok ünlü olur.
  roy ile iyi bir uyum yakalamayı da başarırlarsa, young blazers iki sene içinde kapıyı tıklatmaya başlar.
  1 ... temporarypeace
 5. 5.
  bir nate mc millan klasiği sayesinde bench te oturan yetenekli oyuncu.
  1 ... serander
 6. 6.
  geleceğin en parlak isimlerinden. portland bench'inde oturup sonradan başka bir takımda yıldızının parlayacağını düşünmekteyim şu an. (bkz: jermaine o neal)

  şöyle özetleyeyim kendisiyle ilgili düşündüklerimi, ben uzun zamandır potaya bu kadar korkusuzca saldıran bir çaylak görmedim.

  böyle bir adam benchte beklememeli.
  1 ... temporarypeace
 7. 7.
  gelecekteki bir ilk tur draft hakkı karşılığında new orleans hornets'e takas olmuştur. blazers'ta oynadığından daha fazla oynayacağı kesin gibi. Böylece potansiyeline de ulaşabilir. Hornets adına oldukça iyi bir hamle.
  ... tearsofcold
 8. 8.
  peja stojakovic ile birlikte david andersen, jarrett jack ve marcus banks karşılığında toronto raptors'a takas olmuştur.
  ... tearsofcold
 9. 9.
  bu sezon 9.8 sayı, 1.7 ribaund, 2.9 asistle oynamaktadır.
  1 ... malamadre
 10. 10.
  memphis grizzlies ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzalamak için anlaşmıştır. 2012-2013 sezonunda 3 milyon dolar civarında kazanması bekleniyor.
  ... tearsofcold