1. 1.
  amerikali komedyen.seinfeld isimli dizide kendini oynar.
  1 ... munny
 2. 2.
  seinfeldde en kötü rol yapan oyuncudur. costanzası, kramerı yarıp geçirirken o da sizinle birlikte sırıtarak onları seyreder.
  ... don kişot
 3. 3.
  seinfeld dizisininde sadece normal davranması gerekirken devamlı sırıtır. genelde dizi boyunca sohbeti yapılan geyiikleri o bulur.
  ... kidd
 4. 4.
  dizide kendini oynar, yahudidir, solaktır ve dizinin yayın haklarını 225 milyon dolara sattıgı rivayet edilir *
  1 ... kabaktadi
 5. 5.
  20 tane porscheu vardır. önceden bunları koyabilmek için bir hangar kiralamaktayken, daha sonra evinin yakınına birkaç milyon dolarcığa garaj yaptırmış. garaj yapımı sırasında yan taraftaki meditasyon salonundan gelen şikayeti de yine parayla gidermiş, ki bu yolla inşaat bitene kadar salonu kapalı tutmayı sağlamış.

  bu varlıktan en çok dizi arkadaşları doğum günlerinde yakınıyorlarmış ve "20 tane porsheu ve bunları koyabileceği bir garajı olan adama ne hediye alınabilir ki?" demektelermiş. *
  2 ... don kişot
 6. 6.
  dizideki 'newman' deyişine hasta olunası insan. hatta bir özel bir bölümünde * 7-8 defa farklı bölümlerde söylediği 'newman' lar arka arkaya verilmiş ve beni gülmekten kirip geçirmiştir.
  3 ... brujita
 7. 7.
  esprileri amerikan esprisi de olsa hakikaetn kaliteli, komik gozlemleri olan komedyen.
  dizisi efsanedir, harika otesidir. cok matrak bir adamdir. ayni zamanda 'comedian' adli bir belgesel cekmis, burada orny adams ile kendini bir nevi karsilastirmali anlatmistir.
  sunu demeden de gecemeyecegim: amerikanin cem yilmaz'idir.
  1 ... curufinwe
 8. 8.
  "get out of here" da dizisinin sıkça tekrarlanan eğlenceli repliklerindendir, elaine'in söyleyişi pek güzeldir.
  1 ... cgr
 9. 9.
  hiçbirşey hakkında dünyanın en komik dizisi sloganını taşıyan seinfeld' in başrol oyuncusu ve yaratıcısı. dizimax' ta yer alan curb your enthusiasm' ın da yaratıcısıdır.
  1 ... legend of the stranger
 10. 10.
  yaran komedi adamı kaç yıldır bıkmadan seyrederim cramer'ın odaya girişi bambaşkadır
  2 ... roy orbison