1. 1.
  2 lise arkadaşı Vinnie Paz (Vincenzo Luvineri, önceki lakabıyla Ikon The Verbal Hologram) ve Stoupe the Enemy of Mankind (K.Z. Baldwin) nın kurduğu philadelphia lı rap gurubu. grupta mc lik görevini vinnie paz üstlenmiştir Stoupe producer ve Dj'lik görevlerini üstlenmektedir
  bu arada vinnie paz müslümandır. stoupe ise bir budisttir.
  daha ayrıntılı bilgi
  http://www.hiphoplife.net...amp;id=1111&Itemid=35
  4 ... non phixion
 2. 2.
  new york soundunda east coast tarzı muhteşem rap yaparlar.amerika'da undergroundun en iyileri denilebilir. bu sene içinde sagopa vasıtasıyla Türkiye'ye gelmeleri merakla bekleniyor.
  2 ... komplikasyon
 3. 3.
  5.albümleri Servants In Heaven Kings In Hell'i çıkarmışlardır. Bu albümdeki muhteşem perfonmansları ile R.A. The Rugged Man,Ill Bill, Sean Price, Block Mc Cloud, Reef The Lost Cauze, Chief Kamachi albüme ayrı bir renk katmıştır..
  1 ... zerkone
 4. 4.
  jus allah ile yollarini ayirmis grup, underground hip hop un temel taslarindandir. genghis khan dinlenmeli, dinletilmeli. ha, jus allah jmt den ayrildi da noldu derseniz o baska basliklarin konusu.
  1 ... cemcuk
 5. 5.
  jediların yaptığı akıl oyunlarıdır.karşısında ki insanın düşünme mekanızmasını boşaltmak gibi.
  (bkz: star wars)
  1 ... heidi
 6. 6.
  25 kasım 2006 tarihindeki istanbul konserleri Vinnie paz'ın rahatsızlanması üzerine 10 mart 2007 tarihine ertelenmiştir.
  1 ... undergrounder
 7. 7.
  (bkz: army of the pharaohs)
  ... undergrounder
 8. 8.
  son aldığım bi habere göre jus allah tekrar jedi mind tricks'e katılmış ve beraber bi albüm hazırlığına başlamışlar bile.
  jus allah'ın son e.p.sinde vinnie paz vokallerinin bolluğu zaten böyle bi şeyin sinyalini vermişti, hayırlı olsun diyoruz..
  ... undergrounder
 9. 9.
  10 mart'ta sagopa kajmer ile istanbul'u sallayacak, tarihe geçecek bir konser verecek olan philedelphia'lı grup.

  vinnie paz...
  1 ... eskisevgili
 10. 10.
  istanbul'daki konserinde sagopa kajmer sahneden indiği gibi mekanın boşalması sonucu yaklaşık 100 kişiye verilen konserde döktürmüş olan, rap olayını aşmış grup. bu grubun bünyesinde bulunan vinnie paz dünyanın en iyi rapçilerinden bir tanesidir.
  2 ... you cant help me