bugün

o bir doktor
(bkz: jay jay okocha)
(bkz: hanım koş sözlüğe provakator gelmiş)
(bkz: geldikleri gibi giderler)
(bkz: sözlüğü sahipsiz sanmak)
(bkz: lüzumsuzlar burada moderasyon nerede)
potansiyel burcix.
saçmaladığı diğer konularla değil de özellikle galatasaray hakkında girdiği saçma sapan entryleriyle aşırı derecede dikkat çeken, beni o entryleri kıvırmak zorunda bırakmamasını umduğum yazar.
girdiği entrylerin yarısından fazlasında galatasaray ve kuran-ı kerim'e saldırarak sözlüğe ne amaçla geldiğini belli etmiş provokatördür. sanıyorum uçacak.
(bkz: günün kahramanı)
(bkz: dikkat çekmek)
sözlükten aynı nedenlerle atılan like a rolling stoneve gerçekgibi aynı düşünceleri savunduğu için ,gerçekleri söylediği içintepki toplayan ve sevilmeyen ancak benimse tam tersine sevdiğim ve taktir ettiğim kişi...
sanıyorum sözlükten daha önce uçan bir yazar. bu sefer daha temkinli.

(bkz: surekli yazar alimina son verilsin kampanyasi)
sözlüğe gelme amacını islamiyeti kötülemek olduğuna inandığım,müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalışan gereksiz bir yazar.
galatasaray başlığı altına abuk sabuk tahrik edici entryler girerek ortamı germeyi amaçlayan fenerli yazar.
arkadaşlar arasında kendini büyük göstermek,grupta lider olma çabası...
bazi gruplari rahatsiz eden dusuncelerini cekinmeden soledigi icin cok laf yiyen, bunun yaninda kendi dusuncelerinin aksine bi laf etse de acik sozlugununde rahatsiz olmayan diger grubu yaratan sozlugun iyi yazari.
(bkz: jay jay johanson)
sanırım aynı okulda olduğumuz, daha tanışmadığımız ve kaçıncı nesil olduğunu bilmediğim yazar.
zayıf bir matematiği olan yazar.
(#334655)
güncel Önemli Başlıklar