bugün

Durup dururken, öylesine bir anda, insanın sarıldığı cddeki çığlığın sahibi..
bir gün kendisiyle oturup beat hakkında, küçük iskender hakkında, hayat hakkında konu$mak istediğim yazar. sevilesi & sayılası..
blues' un beyaz kraliçesi...
bağırıyorum bu çirkin sesimle senin için....

''oh lord, wont you buy me a mercedes benz?'' *

kırgınım sana.. bırakıp gittin ''hendrix'' gibi...

''acıların kraliçesi'' de olsan acımıyorum sana, acıyamıyorum...
sen acınmayı haketmiyorsun...

(bkz: nobody knows you when you are down and out)*
http://www.youtube.com/watch?v=0H9qVvnigGY
tek kıskandıgı insan grace slick olan muzisyen.
özledim be nerdesin yazarı.
http://www.gindrat.ch/janis/
su an butun dunya dişileri gelip evlenme teklif etse * teklifi kabul edilecek tek insan.
edit : sezen aksu dan sonra.
break another little piece of my heartnow , baby diye çığırırken beni kendimden geçiren, fantastik sesini deli gibi kıskandığım şarkıcıdır.
müzik kültürü hakkında yorum yapabilme gücünü kendimde ancak $imdi bulabildiğim için acziyetimi affeylemesini dileyeceğim yazar insanı. manyak diyorum ben.. mesaj iletilmi$tir.
ceviz ağacı'nın lakabını bulmamda epey yardımı dokunan, tanımadığım etmediğim şahıs.

(bkz: dudak büken cici)

moriybund sez.
tiyatro, sinema, şiir, kitap, klasik müzik, blues, jazz, 80s. hepsi toplanmış bu bünyede. hem tikky hem entel hem de rocker.
"sınavlarım var, me$gulüm" içerikli mesaj atan bir entel dante'l. sözlük 1 ya$ına girip hayattan bir dilim daha keserken kendisini hatırlayan ilk insan olma $erefine nâil olduğum için gözlerimden dökülen sevinç gözya$larıyla mihail mahmudov dinliyorum.

süper $ey, $eeey, insan.
uludağ sözlüğün 1.kuruluş yıldönümü çerçevesinde 14 ocak 2007 de yapılan nick altı entry girme şenliğinde nası olduysa es geçip de bişey yazmayı unuttuğum caaanım yazar. bugüne kısmetmiş. affeder beni o kıyamaz. *
yeni bir yeteneğini daha keşfetmiş bulunduğumuz yazar. tikky falan ama çok iyi bateri çalıyormuş.
yaratılmı$lar arasındaki en güzel gülen insandır janis.
joplin değil; bu nickin sahibi olan insan,
siz gülmek istiyorsanız eğer ve gülmek gerçek bir ko$ullanma formunda değilse, sizi gülmeye ve dünyayı sevmeye zorlayan bir bakteri gibi hücrelerinize hükmeder.

$imdi bir $ey diyeyim mi:
janis joplin: insan gibi insandır. sağol. iyi ki varsın lan, hep ol.
"drinks like richard burton, dance like john travolta" *
"hiç yoktan giyince bir yakışıksız manto, kaşındırdı işte kürk beni.. oysa ki ben hayvansever bir vejetaryenim" diyen yazar..
(bkz: ilah)
' bütün dünlerimi tek bir yarın ile değişirdim. ' diyen müzik kraliçesi.
yasasaydi ilk mercedes benz'ini ben alirdim. *
sesi bol ve iyiden iyiye kisiyi sarabilecek olan hatun. gerek try, gerek piece of my heart; yetmislerin efsanelerinden.
tipki jimi hendrix ve jim morrison gibi..
hippi olmama sebep olacak olan şahıstır kendileri...eşsiz benzersiz, tek
Blues'un ak kraliçesidir.The Rose parçasıyla beni (bkz: (bkz:Ters-yüz))etmiştir,tanışmadıysanız henüz başlangıç olarak (bkz: summertime) derim.
(bkz: cry baby)
(bkz: trust me)
(bkz: take another little piece of)