bugün

1970 doğumlu eski futbolcu. fas milli takımı ile 1998 dünya kupasında yer almıştır. bir dönem beşiktaş forması da giymiştir. nasıl futbolcu olduğu hala anlaşılamamıştır.
sallama çay esprisine sık sık maruz kalmış futbolcu gibin bir şey. 1998-2001 sezonlarında beşiktaşta oynamış geldiği takım olan Raja Casablanca takımına geri gitmiştir.
yıllarca kardeşimle aramızda "parayı cebe atmak" anlamında YALLAMi deyimini kullanmamıza sebep olmuş arap.
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
zamanın mallıkta sınır tanımayan futbolcusu. nası aldı beşiktaş böyle bir adamı hala anlamam.
recep çetin ve alieren beşerler ile birlikte beşiktaş'ıma gelmiş en iyi(!) stoperlerden biridir.*
Son bir kaç haftanın popüler programlarndan biri olan devler ligi'nde ali eren'i gördükten sonra "hadi be acun be Sellami'yi de getir" nidalarım eksik olmamaktadır.
fenerbahçe ve fenerbahçe taraftarıyla ciddi sorunları olduğunu düşündüğüm yazar.
nesildaşım, hoşgelmiştir efendim sözlüğe.
herhangi bir spor takımına veya taraftarına antipatisi bulunmayan altıncı nesil yazardır. *
bir gs-bjk maçında çizgiden kayarak çıkardığı top ile hafızamda kalan oyuncu. başka bir özelliği yoktu.
nickini gördüğümde, bu ne lan, klonladılar mı beni tepkisi verdiğim yazar. *
(#6390701) entrysı ile dıkkatlerı uzerıne ceken yazar modelı.

(#6449304) hos bulduk.*
beşiktaş formasıyla son maçında denizlispor' a gol atmıştır.
seri eksi oy veren ezik ibnelerle eğlenen yazar. *
başlık sıçtığımı iddaa eder. halbusi başlığı nur topu gidi doğururum valla.
entrylerinden anlaşıldığı kadarıyla o da bir 89c kurbanıdır. kendisine istanbul avrupa yakası turu atan bu otobüste iyi yolculuklar diliyoruz.
bartın'ı sevemeyip koşaraktan istanbul'a geri gelmiş yazardır.
bir nisan yağmurunun ürkek şehir sokaklarına döktürdüğü hüzünlü sevinci entrylerinde gördüğüm enfes yazar.
aşık olmayı kendi insiyatifinde sanan saf çocuk. aa dur lan şu kıza aşık olıyım.
(bkz: jamal sureyya)
gereksiz bir tiptir. aşık olmayı kendi insiyatifinde sanan safın biridir. ayrıca kuzenlerinden birine hiç aşık olmamıştır, olması düşünülemez.
her okuduğumda beni geçmişe götürüp bir tebessüm ettiren nick'e sahip, beşiktaş'ın yılmaz savunucularından olan yazar.

(bkz: beyaz ulan)
yeni yaşına bir sürü hayal kırıklıklarıyla giren yazar kişidir.

niye doğduysa sanki.
yine birileri tarafından faşist diye yaftalanmış yazardır. ne kolaymış şu faşistlik aq gak desen faşist, guk desen ateist, höt desen yobaz oluyorsun.

güzel yurdumun güzel sözlük yazarları hepinizi seviyorum, saygım sonsuz.

imza faşist jamal.