bugün

dördüncü nesil sözlük yazarı.*
neden bilinmez ama akla jedi gibi müstesna bir şeyi çağrıştırmış, sözlüğün yeni yazarlarından. hoşgelmiştir, yazılarını beklemekteyiz.
üzerindeki başlık açmama endişesini gidermesini beklediğimiz, sol frame'i canlandırıp gözküyüzüne ulaştırmamak için kendini kasan yazar..

koyuver hayatı, nereye gidiyorsa gitsin..
efendim muhabbeti hoş, gecelerin kralı yazardır. dün gece sırf makina da bizleri izlemek için uyumamıştır.. saygılar...
neseli bir yazardir. hos gelmistir.
5 agustos 2007 beşiktas fenerbahce macı başlığına yazdığı abuk subuk entrylerden sonra çaylak moduna alınmış yazar.
muhabbeti güzel, hali tavrı güzel olan sözlük yazarıdır. muhabbetimizin ilerlemesi dileğiyle
(bkz: cheers)
çok iyi bir dinleyici ve çok iyi bir konuşmacı yazar...
*
babacan tavırlı yazar kişisidir. ayrıca ankaragücü taraftarı oluşundan dolayı beğenimi kazanmış kardeştir.
her ne kadar stadlarda birbirimizi kovalıyor olacaksak da muhabbeti güzel ve konulara hakim bir arkadaştır.*
zor zamanımız da verdiği destek mesajları ile saygınlığı hak etmiş yazar.
her bitişin yeni bir başlangıç olduğunu zaten kendisi ifade etmiş yazar. okulu bırakan biri olarak söylemeliyim ki, elbette alışmak süre alıyor ancak hayat devam ediyor. zor günler olacak ancak güneş elbette doğacak. bu güzel insana gelecek hayatında mutluluklar.
iki zirvede de yanıma oturmuş ama kesinlikle muhabbet etmeye yanaşmamış yazar. benim "nickin ne" şeklinde ani soruma cevap verme inceliğini * göstermiş, biraz muhabbet etmiş, bazı hesap sorar nitelikteki sorularımı geçiştirmiş, sonrasında da zirve boyunca müsade etmiştir.***
fazla konusmadıgımız halde bunu tasa etmedigim yazar. herkesin bir mizacı vardir degil mi ama? deeplomatt ugurlama komitesinin kapıya kadar gecirenidir kendisi. gece gece benim gidecek yerim olup olmadıgı konusunda tasa etmesi ve evine davet etmesi -ki allah razi olsun- çok buyuk incelikti ne desem azdır yazaridir.
memleketimi beğenmeyen, zirvede kişi basına düsen konusma süremi maksimum kullandığım, aleni sorguladığım, hesap sorduğum, benzerlikler bulduğum, taktik verdiğim ve bütün sınamalarımı basarıyla geçmesi sonucu bir ömür boyu mutluluklar dilediğim yazar.***
iyi ve kötü zamanların, nezaketin anlamını bilen ender yazarlardan.
agbi iyi de sen fenerbahçeli değilmiydin demek istediğim yazar kişisi . *
hoş sohbet muhabbet yazar. böyle otur geyik yap. bir de kendisine psikopat denilmesini istedi zannımca, ya da ben yanlış anladım. * *
takip ettiğim ve saygı duyduğum yazar.
ilk anda bana aziza mustafa zadeh i andıran yazar.
başlangıçta sağlıklı bir diyalog kurmasak da, her entrysinde bilinçli ve birikimli olduğunu gösteren yazar.

--spoiler--
görecek günler var daha,
aldırma gönül aldırma.
--spoiler--

en kısa sürede aramıza dönmesi dileğiyle...
uzun zaman sonra tekrardan verkaça girdiğim ve lanetli olduğumu düşünen düşünçeli yazar. * *
kardesim yazar. *.

soyle bir adamdir bu; sahane bir konu gelmistir sol frame e ve ne yazacaginizi dusunursunuz , toparlarsiniz , " ulan oyle guzel yazdim ki şah ı gelse bundan guzel yazamaz , yazmayi da birak bu ayrintiyi hayatta dusunemez " der ,bitis cumlesini ayarlarsiniz artik. o sirada calan telefon , baska bir olay derken konsantrasyonunuz bozulur. bir turlu baglayamazsiniz , konu butunlugu kuramazsiniz. " birak yaa , sonra yazarsin " deyip eklemezsiniz. yanlis anlasilmaya sebebiyet vereceginizi dusunerek cayarsiniz entry yazmaktan.

bugun butonuna tiklarsaniz sonra.. baska bir entry okurken bugun butonunda yine sizin sahane konu yukarilara cikar. 3 noktaya tiklarsiniz kim ne yazmis diye , ve evet iste budur. o aklinizdan geceni tam anlamiyla kelimelere doken jadeh tir. sahane bir adamdir.
düşüncelerimde yalnız olmadığımı hissettiren, otobüs bulamayız geç oldu korkusu yüzünden sohbetine doyulamayan yazar. bir daha ki zirvede erken gelip yanından yer kapılası, sohbetin dibine vurulası insan...
(#2538724) ile kalbi titreten bir entrye imza atmış yazar. *ayrıca pek hoş tanışmasak da, gerek duyarlılığı gerek de kaliteli entryleri ile takip ettirmesini bilen, sözlüğe yararlı biri.