bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dün (28.10.2006) açılan üye alımından sonuna kadar faydalanmış 3.ncü nesil çaylak (an itibari ile) * *
    4 ... iceri terligi
  2. 2.
    ingilizce kelimelerin okunuşlarıyla nick türetme furyasının son örneklerinden biri.
    bol siyasi ve politik entryler bekliyorum.
    1 -2 ... maksat muhabbet
  3. 3.
    uluslararası ilişkiler öğrencisi mi acaba? yazarı. fenerbahçe'yi pek sevmiyor sanırım.
    1 -1 ... uieat
  4. 4.
    iceri terligi ve abla yazarın* katkılarıyla "nihayet" turistik park'ta, bardaktan boşanırcasına yağmur yağmayan bir cumartesi öğleni iki kadeh çay içip iki de sohbet edebildiğim hem öğrenci hem çaylak yazar arkadaş. alınmıyor bu söylediğime eminim. * çaylaklıktan kurtulması için kendisine acil şifalar dilerken kanımın kaynadığını belirtmeden geçemeyeceğim. biliyorum bu yazdıklarımı okuyorsun, sana tekrar "geçmiş olsun", * en kısa zamanda havalar da güzel olunca tekrar görüşmek üzere diyorum...
    1 ... deli bozgun dolu dizgin
  5. 5.
    o bir çaylak idi.
    2 ... iceri terligi
  6. 6.
    aydınlı kardeş yazar. sorumluluklarının bilincinde, pırıl pırıl güzel bir insan, bir de nazik üstelik.
    1 ... legend of the stranger
  7. 7.
    uludag radyoda djlik yapan yazar ustadimiz...
    nesildasim...
    1 ... kultursuz dinazor
  8. 8.
    an itibariyle aydın zirvesinde boy gösteren yazar.
    1 ... imitasyon
  9. 9.
    görüntülü chat ortamında tanıstığım yazar.
    1 ... imitasyon
  10. 10.
    dostlarini mutlu gorunce, daha da mutlu olan yazardir.

usanmadan yorulmadan dinler, yorumlarini da sona saklar. eger sizin olumsuz bir ozelliginizi elestirecekse bunu oyle guzel bir dille anlatir ki ne kirilirsiniz, ne de gucenirsiniz. hatanizi anlamaniza yardim eder.

saatlerce konusmayi sevdigim yazardir. iyi ki tanidim seni.
    1 ... limon cicegi kolonyasi