bugün

sadece nick altı yorumlarına bakarak sevmeye başladığım yazar, düzgün birine benziyor.
gece gece başıma musallat olmuş altıncı nesil mahallenin muhtarı.

ne tür bir şakasın sen? demek geçmektedir içimden kendisine.

yazarların entry' lerinin altında olabilecek anlamı anlamaya çalışmak, belki ironi' denen şeyi anlamaya çalışmak yerine başlık altıma girip orta öğretim talebeleri gibi netten bulduğu özlü sözleri girmektedir.

lakin gerçekten aptallarla uğraşmak zaman kaybıdır, kendisinin yazdığı gibi.

yaşatmıştır. o derece.
yarak şeklinde sigara üretmedikçe bu millet her türlü içeceği için fark yaratmayacak yenilik.

yani diyor ki, bu memlekette o kadar çok sigara tiryakisi var ki, ancak sigaralar yarrak şeklinde üretilirse utanıp içmezler.

millete reva gördüğü yok yani. ancak bu şekilde içilmez sigara.

bunu anlamak bu kadar mı zor? yazdığım altı üstü bir cümle.

gece gece aptallara laf anlatmak için uğraşan yazar. haline acırım.
(#13067548)

--spoiler--
yarak şeklinde sigara üretmedikçe bu millet her türlü içeceği için fark yaratmayacak yenilik.
--spoiler--

kendisi sık sık sarıp içiyor olmalı yarak şeklinde sigara.

beğenmiş olmalı! milletine reva görebiliyor bunu.

altıncı nesil ezik.
Beyni için oksijen yerine genital sıvı kullanabilecek şekilde evrimleşmiş 6.nesil yazarımızdır.
(#9694494),(#9694621),(#9694665)
(#12102792)

a canım benim, niye gocundun ki böyle?
görsel
görsel

avrupa'daki türklerin medeniyetini görmezden gelip onlara "hanzo, apaçi" gibi yakıştırmalar yapan ırkçı, türk düşmanı insan.
ırkçıdır, türk düşmanıdır. avrupa daki türklerin alayını hanzo ilan etmiştir.

edit: eksileseniz de gerçekler değişmez. o yüzden kendinizi boşa yormayın derim.
bir cümleyle kahkahalara boğdu beni. entry yani entry ile.
doğum gününü kutlayan herkese çok çok teşekkür eden yazar.

aslivefotokopisi'ni öpüyorum burdan.*
*bugün doğum günü yazarıdır.

*ölüme bir adım daha yaklaşmıştır.

*küçük çocuklar tarafından amca diye çağırılması çok yakındır.

*ama annesinin gözünde hala çocuktur.

*bu yıl aldığı en ilginç hediye perşembe günü çok ilginç 2 insanla beraber sunum yapma imkanıdır.

*facabook duvarı doğum günü tebrikleri ile istila edilmiştir.

*herhangi bir kekin üstüne dikilmiş bir küçük mumla karşılaşması an meselesidir.

*doğum gününü hatırlayan bir çok insan olmasına rağmen belkide onun aklı hala doğum günün hatırlamayan o kişidedir.

*bugün bir çok kardeşi olmuştur bi çok kişi kardeşim diyerek söze başlamıştır.

*bugün doğum günü omasına rağmen o şu an soğuk bir samsun gününde evinde ders çalışarak vakit geçirmektedir.

*bu entry emin ol eksilenecektir ama kimin umrunda iyi ki doğdun arkadaşım.

*bu da benden ona bir doğum günü hediyesidir.
chp'liler bana ve halkın %60'ına aptal derse ben amına bile koyarım.

kendimle çelişmiyorum ayrıca. chp'lilerin çoğunluğu aptaldır. kendimi bildim bileli bu laf söylerim.
müjdat gezen halkın %60'ına aptal demiş diye sövüp sayan şimdi kendi (#11304255) bunu demiştir.

bir kere olsa kendiyle çelişmese zaten bravo diyeceğim.
durduk yere beni güldüren adam.
(#11202141) enrty'si ile incisözlük userlerinden olduğunu zannediyorum, *
(bkz: #10698257)defne joy'un ölümü ile deniz baykal'ın seks kaçamağını ilintilendirmiş yazar.
vay be...
ne alakası var bu iki olayın?
olaya seksüel açıdan bakacak olursak belki haklı ama burası türkiye.
malum,
erkek yaparsa hovarda, kadın yaparsa fahişe derler...
bilmem anlatabildim mi?
(bkz: #10698148) sherlock holmes beyler.

şakası bi' yana, takdir ettim.
her şey nick altında herkes hiçbir şey oldu mu bu şimdi hepsi şey?
herşey nick altında kısacası herkesin altında yorum yapılmaya bile değersiz şey.

düşündüğümden daha da ezik sözlükte böyle bir "şey"in varlığından habersiz olmam hakikaten ilginç.

(bkz: içine kaçan varsa çıkartırız ayıpsın liseli).
2011'in ilk entry'sini girmiş yazar.
(#10353394) yaptığı mükemmel ötesi esprisini okumamla beni koltuktan düşüren yazar. böyle kaliteli espri yapılır mı yaa..ağladım resmen. ilahi jack.
(bkz: falaka)*
falaka yazar. * ama yazamayadabilir.
#7826879 bu yazısından sonra da gitmeyeceğimi inadına yazılarıma devam edeceğimi bilmesini istediğim yazar. her kürt pkk'lı değildir ama her pkk'lı kürttür. bu durumda kürtlerde terörist olma potansiyeli yüksek. ayrıca bu vatanı seveceksiniz tabi... bizim gibi enayi var mı lan başka size beleş bir hayat suncak. ha bu arada bana diyordun ya gidebilirsin...
#10326287 postasını koymuş gidebilirsin demiş yazardır. editte istediğimi yazarım. varsa formata aykırı bir şey silinir değil mi? nick altına baktığım zaman ne halt olduğu anlaşılan yazar. ha o kürdistan bir tarafınıza kaçar ama dikkat et, yalan olma o yolda.
güncel Önemli Başlıklar