1. 1.
  inanılmaz akrobatik hareketler yapabilen, hong kong'lu ve asıl ismi chan kwong-sung olan karate ustası televizyon yıldızı..
  5 ... thoth
 2. 2.
  dublör kullanmayan şahıs.
  6 ... baadir
 3. 3.
  tum filmleri ayni olan bir adam bu. surekli kaslari kaldirmis ordan oraya ziplayan suclularin yedi sulalesine fatiha okuyan adam ana temali filmler.
  2 -3 ... laz pacino
 4. 4.
  özellikle film bittikten sonraki gösterilen çekim hataları filmden çok izlenesi yönü.
  nedendir bilinmez özellikle benim en çok sevdiğim kısım çekim hataları.
  4 ... kacak kelebek
 5. 5.
  bu adamin, gercekten inanilmaz hareketler yaptigi filmleri vardir. bu filmler ünlü olmadan önce cektigi kung-fu temali filmlerdir. abuk subuk cinliler buna saldirirlar sürekli, bu da akrobasi yaparak onlari döver. bir yandan da seyirciyi güldürür. ülkemizde uzak dogu sporlari ögretilen/kolpalanan salonlarda izlenir. örnegin böyle agzi acik kücük kavanozlarin üzerinde hoplayip ziplar, ayni anda iki tane adam ellerinde sopayla buna saldirirlar, bu da cevikligi ve süper teknigiyle adamlari yere serer, sonra baska adamlar komik bir sekilde kosarak gelir, olaylar adamlarda film bitene kadar devam eder.
  1 ... aftermath
 6. 6.
  bir zamanlar police story, who am i, rumble in the bronx gibi sağlam aksiyon filmleri çeviren, şimdi ise daha çok komedi-macera tarzında filmlerde oynayan hong kong asıllı aktör.
  2 ... gmail notifier
 7. 7.
  atari makinasına girip e-honda chun-lee olduğu filmi harikadır. *
  3 -1 ... gitaristkaptan
 8. 8.
  nunchaku kullanmayan adam. bruce lee'nin sağ, vank yu'nun ise olmayan kolu bile olamaz.
  1 -1 ... ceviz agaci
 9. 9.
  bilinenin aksine kung-fu ustası değil akrobat olan aktör.
  2 -1 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  türkçe telafuzunda iki kelimenin baş harflerini değiştirdiğimizde türkçe bir anlam ifade eden insan adı: Çekicen. Bakın nekadar anlamlı.
  2 ... mikrop