bugün

kola buzla cok iyi giden icki.
ergen ve vasat olan yeni neslin gösteri amaçlı agzindan düşürmediği viski markası,
dünyada en pahalıya satıldığı yer muhtemelen türkiye.
Standart bir viskidir.

Tabi zevk almak icin iciyor herkes ama kola enerji icecegi falan deyince insanlar bi urperiyorum. Tadi kotu geliyorsa icmek zorunda degilsiniz ki amk. Gidin korona falan icin gara guzu icin. Mundar etmeyin olm.
tadını bilen bilmeyen herkesin saygı duyduğu markadır.**
tadını bilen bilmeyen herkesin saygı duyduğu markadır.**
tennessee whiskeydir. burbon diyelim. her burbon gibi, sert içimlidir. yorar. ama, hiçbir gerçek viski kolayı hak edecek günah islememistir.
Bunu sıcak içenlerin gerçekten ağız tadına sokayim.
ballısı candır.
shot içiniz.
Jack Daniels viskisinin üretildiği şehir/kasabada alkolün yasak olması ve kullanılan suyun fabrikanın yakınındaki mağaradan elde edilen kaynak suyu olması.
Bugün Lisede sevdiğim kızın twitter hesabına bakınca, profil fotoğrafında elinde tuttuğu şişenin üstünde yazan yazıdır efenim. Ben böyle bilmezdim.
Hayatında viski içmemiş tiplerin ağzında sakız olmuş vasat ama popüler viski..bi scotch ve irlanda viskisi değildir gözümde efenim
yükte hafif pahada ağır içki. türkiye sınırları içinde tabi.
dün deneyimlediğim içki. tadı arabanın ön camında güneşin alnında 1 hafta kalmış su ile ucuz bayram çikolatası karıştırılması gibi.
(bkz: overrated)
isminden pahalı olduğu anlaşılan bir içkidir. %40 alkol oranı ile ilk deneyiminizde dilinizden boğazınıza ve ordan midenize inişini derin bir şekilde hissedersiniz. (eğer alkolik değilseniz)
Yelawolfun favori içkisi.
Her gittiği yerde bunu içiyor, özdeşleşmiş bununla adam.
kokusu burnu yakıyomus
Gosteris meraklisi diyenler;

Jack Daniels silver'i,
Gentelman jack Daniels'i
Jack Daniels Sinatra selection'i

Biliyorlar mi acaba?

Jim beam ne lan? Bourbon la jack'i karsilastirmak ne?
johnnie walker varken eline su bile dökemez. ama ergen ya da zengin , içkiyi hava atmak amacı ile içen topluluklar bunu içerler.

edit: acaba eksileyen ergenler mavi ve yeşil johnnie walker da denemişler mi ?
görsel
Cennette eğer şarap ırmakları yoksa kesinlikle viski ırmakları vardır. Böyle bir lezzet olamaz.
Babama bu yaz yunanistandayken chivas 18 ısmarlayıp, şerefsiz ve acımasız olmasından dolayı no7 alıp gelmesiyle içtiğim içkidir. Hiç yoktan iyidir. Kötünün iyisidir.
Sanki blue label istedik aq niye 18 almıyon da bizi no7ye mecbur ediyon.
Bi de bu viskiyi kolayla içen hayatsız orospu çocukları var damak tadınıza sokayım, siktirin gidin bakim burdan.
yılbaşı akşamı en çok tüketilen hedelerden olacaktır.
ben sevmiyorum.
2021 türkiyesindeki marketlerden alıp tadılabilecek kaliteli viskilerden bir tanesidir.