bugün

Atatürk'cüyüm diye geçinen islam karşıtı kişilerin bol bulunduğu ildir.
görsel

edit: böyle bir asaleti eksileyen insanın zihniyetini anlayamıyacağım
15:00 dan sonra çıkıp bir güzel gezeceğim adımlayacağım şehir.
görsel

Ufak çaplı bir cehennem provası yaşanan şehir.
BU güzel vatanın en güzel şehirlerinden birisi.
görsel

Oolum bu ne lan.
görsel
memleketten ( istanbul ) sonra gidilip gezilmesi en çok keyif veren şehirdir. ancak oranın sakinlerinin de sık sık belirttiği üzere yazın en kavurduğu bu aylarda gidilmesi pek elzem değil. 2-3 defa gittim hepsi de bu aylardaydı arkadaş iskenderun ve izmir sıcaklık bakımından yeryüzündeki fırınlar gibiler aynı..
gevur ami gibi sehir.
http://2.bp.blogspot.com/...kl%C3%BC+hd+resimler+(10).jpg
görsel
görsel
4-5 saat sonra sıcağına katılacağım şehir. bakalım nasıl olacak.
Ilık ılık eser gecenin bu saatinde. Ya da kalkar balkona çıkarsınız es be es diye offlarsınız. O bile güzeldir. Özlenen şehir.
Emekli olduktan sonra hiçbir işe yaramayacak şehir. Swh.
Bu yaz çok fazla yanan şehir. Bir de elektrik kesiliyor klimalar, vantilatörler bloke oluyor iste bu ölüm gibi bir şey.
Bayramda kavuşacağım insanı da havası da sıcak canım memleketim.
Sağ ayakla atarım daha hayırlı olur .
geçen hafta kendisinden istanbula dönmek üzere olduğumda, 41 derece ile asfalt kaldıran sıcaklığa sahipti.
Benim için çok özel bir yeri olan, işlerimi bitirsemde biran önce gitsem diye beklediğim şehir.
torbalıda 44 derece olduğunu duyunca ben.
http://static1.businessin...4%20at%203.15.17%20pm.png
Gerçekten yanıyor. Öyle böyle değil ter akıyor ter.
Şu ramazan ayında yüce Allah'ın sıcağını daha bir fazla verdiği şehir. Neden acaba? Evet.
üniversite için bütün hayallerim demek izmir.
bayram tatilimi geçireceğim şehir.

biletimi bu sene ilk defa biletall.com'dan aldım bir arkadaşımın tavsiyesiyle. oldukça hoşuma gitti sistemleri, bundan sonraki seyahatlerimde de burayı kullanmayı düşünüyorum. normalde en zorlandığım evre bilet evresidir ama bu sefer en kolay hallettiğim iş bu oldu. hazırlıklar falan filan derken bayram tatili de neredeyse geldi sayılır. ufak bir heyecan kaplamadı değil içimi.
görsel
Türkiye'nin en güzel şehirlerinden.Söylenene göre dünyadaki en güzel kızlara sahip illerden biride izmir'miş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar