bugün

entry'ler (318)

on birinci nesil için uyku vakti

Uyku kardeşim ver elini, yeni uyanan yazar.

aşkından vazgeçmek

Eğer gerçekten yaşanır bir aşktan bahsedilirsek kimse kolay kolay aşktan vazgeçemez. Ama dersiniz ki ben yanılıyorum Sevgi'yle aşkı birbirine karıştırdım, o Zaman vazgeçmekte bir zorluk yoktur.

apo yu bu topraklara gömdürmeyiz

Öldü de tek derdimiz nereye gömüleceğiydi. Bayanlar baylar şu an ki konjonktürde bu itin ölüsü canlısından çok daha zarar verir bu ülkeye. O yüzden bırakın yaşarken eksilsin birer birer.

atc pilot muhaberatı

(bkz: siktin formatı eyledin viran)

arabayı yokuşta 2 yle kaldıran kız

(bkz: ölüyü diriltir)

her eve lazımdır kendileri.

fenerbahçenin şike yapmadığı gerçeği

uefa bile çakma şike belgelerini delil olarak kabul ettiyse ki etmiştir, vay halimize.

üstün zeka belirtileri

(bkz: mizahi yetenek)

(bkz: erken boşalma)

ne alaka diyenlenler için de,

(bkz: performans anksiyetesi)

fethullahçı darbenin arkasında abd nin olması

merak edenler için aydınlık dergisinin eski sayılarını araştırmak yeterli olacaktır. fetö için zamanında neler yazılmış çizilmiş mesela. veya adamın amerikan istihbarat servisi ajanı olduğuna dair iddiaları rahatlıkla görebilisiniz. sonra bazı yazarlar bana kızıyor anılarını yazıyor diye. napiyim zaman beni haklı çıkartıyorsa, görmezden mi geleyim ?

wikileaks in montajlanmış belgeleri

ota boka montaj deme salaklığı ve asalaklığıdır. bilir bilmez kişi sendromu.

18 temmuz 2016 dolar kuru

forex piyasasından bildiriyorum. yukarıda doğru çok dik bir spike yapacaktır. Hayal kurmayın 4 6 filan olmaz kalamaz o seviyede. 3 ün altına artık zor iner o kesin. sanırım pazartesi günü işlem yaptırılması hata olur.

sigara ve alkol kullananların zekası

alkol bağımlılık yapmaz diyenin ağzına kürekle vurmak isteği gelmesidir. alkol bağımlılıklar arasında sigaradan sonra en yaygın olan bağımlılık yapan maddedir. kimyasal olduğu için beyinde kolaylıkla reseptörler oluşturur. beyin alınan alkolü su zannederek avutur kendini. okuyun araştırın yedi ceddinize rahmet okutturmayın.

reddeden kızın nasılsın diye mesaj atması

ardında bıraktığı enkazı merak ettiği için arıyordordur . her katil cinayet işlediği mekana mutlaka geri döner çünkü.

atc pilot muhaberatı

uçağımız güvenli bir şekilde pist başı bekleme noktasına ulaştı ama işi bitmedi.

tower: tk1080 line up runway 35R and holding your position

tk1080: lining up runway 35r and hold tk1080.

şimdi bundan sonra her pilotun duymak istediği o meşhur klerens zamanı ama oldukça dikkat. neden derseniz klm pilotu xy las palmas havalimanında bu klerensi duymadan kalkış yapmaya karar verince 579 masum yolcu hayatını kaybetti. teneriffe disaster olarak aratırsanız karşınıza çıkacaktır. 2 boeing 747 piste kafa kafaya çarpıştı ve sadece bir zannetme yüzünden. havacılıkta zannetmek çok büyük bir hatadır ve hayatınızla ödersiniz bu yanılgıyı.

mustafa kemal atatürk ü sevmeme nedenleri

önce mustafa kemal atatürk yazacaksın efendi. ondan sonra dilediğine itiraz edebilirsin ancak bilmelisin el mi yaman bey mi ?

harf devrimi bin yıllık kültüre beton döktü

o da bir şey mi, göktürk mezar taşlarını ve yazıtlarını günah diyerek parçalayan kimlerin torunlarıydı ? cevabı bulursanız asıl kimin kültür katliamı yaptığını da bulursunuz. az biraz ahlat mezar taşlarına yoğunlaşın, orada hala cevher yatıyor ?

dindar ateist

bir an yazar nicki olduğuna bakmadan o benim yazacaktım, felaketin eşşeğinden döndüm.

askerde verilen tableti ilk günden bozmak

askerde tableti ancak fitil şeklinde verirler adama. o ne lüks askerlik öyle.

türk kızlarının blues ve jazz dan anlamaması

tek sesli müzik kültüründe gelen bir davranış biçimidir. kilise müziği bize yabancı olduğu için çoğu zaman çok sesli müziğe yatkın değildir kulaklarımız. biz türkler genelde çok eşliliği daha bir severiz. allah bir karı dört, sonra gelsin rabiâ işareti cuk oturur.

güzel kız sayısının yoğun olduğu ortamlar

şu aralar ege sahilleri. güzellik kaynıyor desem abartı değildir. yeni nesil maşallah açık ara önde. bizim yaşıtlarımız anca göbek basen lanet olsun.

götüne parmak yiyen erkek

(bkz: pandik atak)

tedavisi mümkündür de kim olacak tartışılır.