para verseler, kadına aç olsam bile gitmem dediğim programlar. ordaki insanlara para veriyo olmalılar ya, yoksa kim çıkar rezil eder kendini.
(bkz: allah düşürmesin kardeş)
genç insanların da katıldığı programlardır. hayır, anlamadığım bu kadar mı umutsuz vakasınız?
dünya'da 68 ülkede aynı anda yayında başlatılmış, yaşını başını almış insanların tv de kendilerini rezil ettikleri, ahlaki çöküntü programlarıdır.
medya liderlerinin halkımıza yaptığı kültürel bir saldırıdır.

http://www.youtube.com/wa...ailpage&v=0Mspq6WVCnA+ nedir bu saçmalık allasen?
kendini krallara layık gören gururlu kadınların 'evlenilebilirlik' özelliklerini kaybetmeden son bir kez yaptıkları şovdur.
son kez birilerine eziyet ederler.sonra yalnız dünyalarında ölürler.
Komedi programlarıdır.
Sadece 60'lık nineler dedeler değil, 20'lik çıtırlar da buralarda boy göstermektedir.
izlerken onların nasıl utanmadığı, benim ise yerin dibine girdiğim programlardır. evlenirken insanların nikah memuru yerine önce notere başvurduğu programlardır.
her insanın ben izlemem dediği ama kanal değiştirirken denk geldiğinde göz ucuyla izlediği programlardır. sevilmez ama denk gelince de izlenir.
aranızda çıkmayan kaldı mı oralara, malum her gün kaç kişi çıkıyor, nereden bulacaklar bu kadar adamı.
gelenlerin evlenmekten çok ünlü olmak, polemik çıkarmak gibi amaçlarının olduğu * programlardır.
ayrıca, babamın her gün izlediği programlardır.
'ben kendisine geldiği için teşekkür ederim'dediğinde sebebinin elektrik alamasının nedenini herzaman doğru tahmin ediyorum. bu elektrik alamadım lafını çıkaranını bulsam öldürürdüm herhalde.
proğrama katılan memurların nerede çalıştığını söylemesi durumunda hakkında Çalıştığı kurumun idari ceza işlemi uygulayacağı proğramdır. eğer ki memursanız gidip katılabilirsiniz lakin nerede çalıştığınızı söylerseniz idari ceza alırsınız.

ayrıca proğrama katılmak isteyenlerin olmadığı dönemlerde cast ajanslarından oyuncu kiralandığı iddiaa edilmektedir. yani oraya katılanların birçogu bildigin oyuncu reyting yapsın diye para alıyorlar.
özlü sözler söylemenin zorunlu olduğu programlar.
görsel
dikkatimi çeken bir şey var bu programlarda. katılan türk bayanlar genellikle '' bana baksın, beni mutlu etsin, maaşı benim giderlerimi karşılasın'' derken katılan yabancı bayanlar ise '' benim bir maddi beklentim yok, kendini yetiştirmiş olsun, benimle beraber yaşayabilsin'' demeleri tesadüf değildir.
Nedir vatandaşı yüzeyselleştiren onuru gururu şeferi çiğneyen lise mezunu esra erola kaçyıl tıp okumuş babamdan onu bırak cumhurbaşkanımızdan daha fazla para kazandıran gereksiz programlardır.
Cahil afyonu.
100 sene bekar kalsam katılmayacağım programdır. milletle resmen dalga geçiyorlar.

hoş 100 sene bekar kaldıktan sonra zaten evlenilmez, bari hiç değilse kendimizi öbür taraftaki hurilere saklayalım.
duygusuz ve robotlaşmış insan örneklerini görmekten gına gelmiş tv yapımları.

Bundan 5ay önce falan FB maçından bahsediyorlar mı acep diye bi televizyonu açim demiştim kumandayı bulana kadar 5-10dk içinde bi izdivaç programında herif kadına ''Ütüyle aran nasıl?'' diye sordu lan, kadın da çok beğendi adamı, bu nasıl bi yokluktur olum.....Bu ütü fetişisti herif ile ''Evcimenim ben ehihi!'' deyip duran psikopat kadın gitti arkasından senden benden yakışıklı manken gibi bi çocuk ile taş gibi bi kız geldi, hemen açtılar aradaki zamazingoyu kız ''Tamam bu olur, biz arkaya geçmek istiyoruz'' dedi onlar da gitti, arkada napacaklarsa artık...IQ sıfırın altında seyrediyor lan resmen, hele yazık o yandaki oturan azgın dedeleri bi görseniz içiniz erir, adamlar malum uzatmaları oynuyorlar, bir gol daha bulur muyum ümidiyle nasıl dikkatle izliyorlar programı ceza sahası içinde orta bekleyen çakal forvet gibi bir görseniz ah =(
Seyrettikçe bana acıklı dersler veren, gözlerim yaşlı izlediğim, katılanlarına düştükleri rezillikten kurtulmaları için yaratıcıya yalvardığım programlardır.

Allahım bu insanlar ne etti de bu cezayı çekiyorlar?
rtükün acilen el atması gereken kocakarı programı ...
türkiye de evliliğin artık "paran varsa olur" a getirildiği programlar. hani arada bir bakılır ama çok şey yapmayın. misal böyle programları izleyip programa katılan iş yerinden bir arkadaşım var. daha doğrusu vardı. işten çıktık falan. neyse. çocuk eli yüzü düzgün, güzelce parasını kazanan, konuşması düzgün bir eleman. ama bu arkadaş sırf kirada oturuyor diye kız "bi çay içmek isterim" demedi ya la. ama bilmiyor ki o programlarda ki ablalar, çok parası olanlarda onlara bakmaz. evet.

tanım: televizyonda yayınlanan program formatı

edit: imla ve tanım
gitsem ortalığın tozunu attıracağıma eminim. ama gitmem. ne işim var yahu. kız mı yok.. neyse.

gidersem kraterlerim şunlar olur:

zengin bir bayan olsun.

beni her yıl tatile götürsün.

arabası ve evi mutlaka olsun.

arada akşam yemeğe çıkalım ve parasını o versin.

mümkünse manken gibi olsun. boyu 173 kilo 60 olsun..

edit: bi dakka lan yanlış oldu galiba.
locaya bağlanıldığında kendime çeki düzen verdiğim programlardır. yorumlar çok önemli malum.
Çevresindeki insanlarla muhabbet kuramayacak kadar yabani olan insancıkların karı/koca arayışları içinde ezikçe katıldıkları programlar.

Elektriklenmenin işe maaşa dayalı olduğu,
Erkek zenginse paravanın arkasından görmeden de elektrik alan karıların olduğu basit düzensiz programlar.

Katılan da izleyen de boştur.
fizik kurallarına aykırı elektrik akımları yagın olarak görülür. evi, arabayı kimin üzerine yapacağın önemlidir ve elektiriğin yönü ve şidddeti üzerinde belirleyicidir. bu yayınlardan eş bulup, mutlu olan biriyle tanışırsam eğer eleştirmeyi bırakırım. izlemiyorum diyen yalan söyler. kıyısından, köşesinden, reklamından bir şekilde tüm televizyon kitlesi etkilenmiştir.